reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

tymek r mówi od dość dawna. zdarzyło się już kilka soczystych kurrr... heh.
teraz ćwiczy sz. nie wiem co się mu stało ale z lubością powtarza te sz. i wszystkie wyrazy z takim naciskiem. wSZystkie :-)
 
reklama
u nas sz kiedys było, pamiętam jedno z pierwszych Natalkowych słów "deszcz", teraz bywa, choć nie zawsze.
Ja ją wezmę do biura, zresztą była kilka razy i wspomnienia ma fajne.
 
on umiał już sz mówić. tylko teraz tak podkreśla. może dlatego ze jak tak szeleszcząco bardzo mówię.

łooo oli w bańce super :-)

nie wiem o co chodzi ale tymek od kilku tygodni non stop przy siusiaku majstruje. dawniej głaskał się po głowie, kręcił loczki, teraz na okrąglo siusiaka maca... myślałam ze ten etap to niemowlęta przechodzą? tak mi się coś z zajęć kojarzyło :baffled:
 
Doczytałam - wyświetlanie nowych wypowiedzi bez odświeżania działa od 4 marca - hi, hi ale mam refleks :-)

Dzięki dziewczyny.
Tak, tak na pewno czuł się nieswojo, wszystkie dzieci miały miny nietęgie, ciocie z resztą też :-) Ale i tak fajnie było. Potem na placu zabaw dzieci robiły bańki takimi rakietkami - mnóstow tego było :-)
 
Ja się nie dziwię, taka bańka potrafi wystraszyć. U Natalki w przedszklu też był dzień z szalonymi bańkami, wróciła pełna wrażeń.,
 
No! Szalone te bańki, szalone!

Właśnie równolegle koresponduję mailowo - przed chwilą dostałam maila o tytule frzy :-) :-) Nie ma to jak pośpiech!
 
reklama
A propos akualizowania zawartości strony, ciekawa jestem czy na kolejną stronę też sam przerzuca, czy już nie?
 
Do góry