reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
A u nas w teatrze wciąz jakieś fajne sztiuki dla dzieci, tylko zawsze w godzinach rannych,a w sobotę i niedzielę nie ma:wściekła/y: no i kiedy z dzieckiem do teatru?:-p
 
U nas dzieje się sporo i chyba czas zacząć chodzić na dobre. I w szoku jestem, że do teatru bilety sa tańsze niż do kina... no, chyba, ze na balet rosyjski... ;-)
 
Mikołajkowi wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin. :-)

No to u nas z taką dieta będzie ciężko bo Natalka często je jogurty, twarożki, uwielbia jajka. Z nabiału nie chce tylko sera żółtego. Za to chętnie ogranicza sobie mięsa i warzywa :-( choć kombinujemy żeby zawsze coś zjadła. I ostatnio zupy sa na cenzurowanym chociaż pół roku temu było ok.

Dziś rano, stwierdzenie że boli mnie głowa moje starsze dziecko skomentowało "Czas na kawę mamo" ;-):-)
Tak wiec czas na kawę.

 
Dzień dobry!

Rany dziecko mi dorasta - dzisiaj jadąc z nim do przedszkola usłyszałam: "nie musisz mnie całować, tylko się pożegnać .." wiedziałam, że to kiedyś nastąpi, ale że już :szok:

Luszka odpiszę Ci na priva. A Natalka fajna z tą kawą :-)

Co do diety, to jeszcze muszę dodać, że Oli codziennie przed wyjściem dostaje w domu ciepłe, zbożowe śniadanie (płatki owsiane, ryż, kasza jaglana i tym podobne gotowane, z bakaliami, owocami duszonymi ... co tam mam). Aaa i pieczywo, stram się dawać mu tostowane, podsuszone pieczywo - oczywiście w miarę możliwości.
 
hihi, Luszka, u nas tez hasła o kawie, że czas, że pyszna, że zróbmy sobie kawkę ew. "to ty się prześpij, a ja tu sie pobawię" ;-)
 
Witam!
Doxa, oj ta dieta to nie całkiem chyba dla Nadulki ;-)
Pani w przedszkolu dziś do mnie,że Nadulka to potrafi sporo zjeść! :-D oj czasem potrafi .
 
witam - dziękujemy za życzenia urodzinowe.
Mikołajek dostał w przedszkolu na urodziny koronę i paraduje w niej cały czas. Nawet do kąpieli chciał w niej iśc ale mu wyperswadowałam ten pomysł.

Dosięgnął mnie kryzys gospodarczy - bank nie zwiększa kredytów - :no::wściekła/y:
buowa stoi w martwym punkcie

nie przeprowadzę sięna Boże Narodzenie :wściekła/y:
 
reklama
Cześć kochane,

Wy poważnie z tym ograniczaniem nabiału????
Oczywiście wszystko pod kontrolą lekarza, tak?
Ja tylko pytam bo obie z Luszką mamy znajomą trzylatkę, która już 2 razy w gipsie w ciągu pół roku (złamana noga).
Pamietajcie, że jednak nabiał to główne źródło wapnia w polskiej diecie, więc przestrzegam żeby bez konsultacji z lekarzem nie brać się za manipulacje dietetyczne. Lekarz powinien wziąć pod uwage wszystkie za i przeciw (jeśli dziecko ma alergię to wtedy wszystko ok ale jeśli wskazaniem są tylko nawracające przeziebienia to przyczyn tego stanu może być wiele - wiem bo doświadczam ;-)).
 
Do góry