reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Hej

Spóźnione ale:

Bardzo serdeczne życzenia urodzinowe dla Natanka. Dużo zdrówka i fajnych prezentów i uśmiechu.:-)

Dla dzisiejszych jubilatek Natalki i Julki wszystkiego co najlepsze. Zdrowia, radości i dużo prezentów :-)


A my niedługo idziemy do lekarza na kontrolę i zobaczymy czy Natalka pójdzie jutro na Bal Halloween. ;-)

Doxa dzięki jeszcze raz. :-) Zanim spróbuję to faktycznie zapytam lekarza czy możemy. Zwłaszcza ze z Natki taki niejadek się zrobił i mam wrażenie, że bardzo schudła ostatnio. I nie tylko ja mam takie wrażenie.

Drzewko ale masz super dzieciaki. I jakie podobne do siebie. Zdjęcie piękne. poza tym bardzo optymistycznie nastraja. Takie jesienne klimaty lubię. :-)
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Julki!!!

I dziękujemy za wszystkie życzenia.\
Moje dziecko przeszczęśliwe, po dwóch imprezach, dwóch tortach, wróciła z przedszkola dumna, zadowolona, chyba nadmiar emocji nie pozwala jej usnąc i wciąz odpala kolejne płyty na nowym odtwarzaczu cd ;-)

A ja wczoraj zakończyłam zdjecia, pokończyłam rózne rzeczy w pracy, od jutra zaczynam przynajmniej 3 tygodnie wolnego i baaardzo mnie to cieszy.
Doxa - kawa? jakoś niedługo???
Drzewko? a Ty jak z czasem???
 
Dobry wieczór. Kasiek74 uśmiałam się. Tak masz rację pociąg mnie goni, jakiś ekspres chyba, same espresso pijam i w ogóle jest szybko. za szybko jak na mnie. Ale za ten awatarek to ci w końcu dupsko złoję i może się w końcu przekonasz, że do mnie pasuje :-D.
Dziękuję za ciepłe słowa pod adresem dzieci. Luszka ten nastrój to przede wszystkim śwatło. Uwielbiam śwatło jesienią, jest najpiekniejsze i bardzo się cieszę, że jesenią przychodziły na świat moje dzieci. Bo z takim dzieciątkiem na ręku w słoneczny październikowy dzień to jest właśnie piękniejsza strona życia. Ale tego roku jesień kojarzy mi się niestety wyłącznie z zachrzanem....Dobrze, że chociaz zdjęcia są z ławeczką i uśmieszkami no i weekendowe wypady.
Doczytałam że Adaś chodzi - gratuluacje! Mam nadzieję, że bal wypali. Weronika miała dzisiaj w przedszkolu sesję zdjęciową "kalendarz roku" a za dwa dni "portret w owalu". O matko....:szok: Ale żadnego balu nie ma. Baletu też nie, ma za to korektywę jak mi dzisiaj oznajmiła.
 
Drzewko,no jakby Cię taka ciuchcia goniła-to ok,ale ekspres nie pasuje ;-):-D Ale ten avatarek niech zostanie na dlużej,podoba mi się :-)
A z jesienią i dziećmi masz rację . jesienne słońce i dzieci dobrze nastrajają.:tak:
Magdus,widzę,że urodzinki Nataliki udane!
 
Udane bardzo. z przedszkola przyniosła księgę urodzinowa z życzeniami od całej grupy, rysunkami wszytskich dzieci, wróciła w koronie, poszła uroczyście ubrana, zachwycona, a telefony odbierała z hasłem "czesc, wiesz, mam dziś urodziny". A pod koniec dnia już nie odbierała ;-) najwyraźniej gwiazda.... i odbiło, woda sodowa czy co???
 
Kurcze widziała mnie ze dwa razy i jej się już z ciuchcią kojarzę a nie z ekspresem, litości.... i to jeszcze na forum publiczym oznajmia jak gdyby nigdy nic... kobieto... :-D
Magdusiek faktycznie to wasze przedszkole pełne pomyslów. I korony dziecku nie zabierają tak jak w państwowym...Proste i godne pochwały.
 
reklama
Do góry