reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
Oj i mnie pogoda męczy. CHCĘ LATA !:-)
Drzewko, czosnek ok, ale chyba dzieciaki w szkole doznałyby szoku ,i albo by mnie pokochały miłością nieziemską , albo by pouciekały :-)
U nas w przedszkolu wczoraj Nadulka tez nie zdązyła na sedes, ale stwierdziła,że to nie ona, to pani jej nie zdążyła posadzić :-D ale chyba to nie było dla niej traumatyczne przezycie ;-)
 
reklama
Dobry wieczór, Magdusiek po południu też ok, a czy innym pasuje? Syla jak tam? Doxa jeszcze się zgłosiła i Kasiek74 miała przedyskutować a Teddy? A Luszka? A może ktoś spoza Wawy? Zapraszam normalnie wszystkich do tego lasu :-) Walczyć mi tu z choróbskami, pracę odłożyć na bok (to do Teddy) i na pogaduchy do Drzewka mi tu zjeżdżać. :-)

Kasiek74 wielkie dzięki za poradę. Masz rację wyczochram ją. :-D
 
Drzewko,nie wiem czy pomogłam, ale wyczochrac należy ! ;-) dyskutuję .... przedyskutowuję ... ale kiepsko to widzę... jeszcze cholerny tydzien, co dzień w pracy do i po południu .
 
Drzewko - ja juz Natalce powiedziałam o tych urodzinach, więc ne moge teraz jej wyrolować, a urodziny na 12:00... więc wiesz.. ja oczywiście mogę póxniej dojechać albo w razie draki kiedy indziej...

jeju, tez mam mase pracy teraz, dzis bylam długo, ale poxniej pojechałam na kolację z koleżanką, ale fajnie!!! wieki się nie widziałyśmy.
 
Dzień dobry!
Ja szybciutko się witam i zmykam do pracy wrrrrrrrr

Przesyłam najserdeczniejsze życznia dla KRYSTIANKA zwanego Prezesem ;-) z okazji dzisiejszych urodzin! Niech cieszy się przedszkolem i szybko przeprowadza do swojego nowego pokoju!
 
Doxa zwariowała! ;-)

dzień dobry,

a ja spóźnione życzenia dla wszystkich dzieciaczków październikowych no i dla Prezesa! Pysznego tortu, wspaniałych prezentów i wesołej zabawy urodzinkowej. :happy2:

a ja czekam na tel. od babci, która odwozi własnie Zuzieńkę. :tak:
 
Krystiankowi Najlepsze Życzenia Urodzinowe dużo słońca, uśmiechu, zabawek i słodyczy cała rodzinka drzewkowata życzy! :-)

Dziewczyny... no to przekładamy spotkanie, kapitulacja :oo2:
 
u nas lepiej o niebo z przedszkolem. Poniedziałek i wtorek (choć juz mniej) były ciężkie. Za to wczoraj i dziś superowo! Zuzia dzielnie pożegnała się z babcia i pomaszerowała na salę. :happy2: zuch dziewczynka
i mówiła, ze pani pomogła jej ściągnąć spodenki. "a majtusie sama ściągnęłam" :-)


ja też chcę na spotkanie!
 
reklama
dzieki drzewko. pewnie możnaby o niej powiedzieć od początku "dzielny przedszkolak" gdyby nie fatalny drugi dzień edukacji przedszkolnej.
Mam nadzieje, że juz zawsze bedzie tak jak wczoraj i dziś. :tak:


przydaloby sie jakieś fotki wkleić.
 
Do góry