reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
mnie również.

Doxa, ja dziś między 11.00 a ok. 14 mam szkolenia....Daj znać sms-kiem kiedy będziesz.

ps
witajcie i wcale nie jestem mądrą babą Doxa, głupia jestem zupełnie jeśli chodzi o dorastanie (dojżewanie) syna.

Masz słuszność jeśli chodzi o odbieranie niektórych informacji na piśmie....też nie raz miałam dowody.

Dla mnie niedziela jak na razie również ok! Z dziećmi oczywiście? Tylko gdzie? Tak aby się dzieciaki zajeły trochę.
 
oooo ale fajnie!:-)To ja zapraszam do mnie. Jak będzie ładna pogoda do pójdziemy do lasu. Dacie radę?
a jeżeli chodzi o informację na piśmie to ja odwrotnie, czasem mam wrażenie, że coś "palnę" a wcale nie chciałam. No i się zniechęcam do pisania.
 
poważnie Drzewko? Wiesz co robisz?;-)

Iga kaszle....wrrrr, nie wiem czy to od tych pozostałości kataralnych czy coś się rozwija. Musiałam ją przebrać bo spocona jak ......
Kiedy spadnie śnieg???????????
 
Hej wszystkim
A ja tylko na chwilkę (bo padam) żeby złożyć spóźnione (bo już po północy) życzenia:

Laurko Wszystkiego Najlepszego z okazji trzecich urodzin
:-)
 
U nas trochę lepiej Adaś resztki kataru (no bo ile w końcu to może trwać), Natalka kaszle i narzeka czasem na gardło. Przytrzymujemy do końca tygodnia w domu.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim chorowitkom.
Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Luszka, Syla a sio z choróbskami i kaszlami. Kasiek74 może się czosnkiem poobwieszaj na ten katar, co? wiesz żeby do niedzieli przeszedł :tak:Słuchajcie no może nie bardzo wiem co robię ;-)ale strasznie chcę się z wami spotkać, więc robię. Nie wiem tylko czy wam to pasuje, bo moge zaproponować też coś bliżej centrum, np zoo ale pogoda jest strasznie niepewna, obrzydliwie wrecz niepewna więc u mnie jest las a razie czego dach nad głową, możemy też wyskoczyć na basen, albo plac zabaw - więc baza wyskokowa niezła. zapraszam serdecznie.:-)
 
dzien dobry... :)

zdrowka dla chorowitkow...
faktycznie, pogoda o-by-rzyd-li-wa... od ponad 2 tygodni nie bylo slonca i ja to fatalnie znosze... w przedszkolu u nas dzieci pochorowane, wychowawczynie pochorowane, K. szczesliwie zdrowy, ale ten poprzedni tydzien w domy zle sie przelozyl na adaptacje w przedszkolu... wczoraj moje dziecko przeplakalo caly dzien siedzac i patrzac w okno, nie jadl, nie spal, nie bawil sie, nie sikal, a 5 minut przed wyjscie pecherz nie wytrzymal... tak, ze przezylismy maly koszmarek, ciekawa jestem co dzisiaj...
 
reklama
Dzien dobry
U nas ok... coc pogoda nei nastraja, a tak mi się marzył spacer po parku... to sobie poszłam ;-)

Drzewko - mnie pasuje w okolicy 15:00, nei wczesneij, nie wiem jak Wy, Natalai idzie na urodziny do koleżanki i nie wiem ile tam spędzi czasu, a idzie na 12:00/
 
Do góry