reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

anno nie zepsułaś mi niedzieli. mnie tylko dziwia takie ,manifestacje. ja od 3-latka nie wymagałabym podcierania pupy. a to ze panie chcą zasygnalizować ze dzieci maja być samodzielne... hmmm... przedszkole to nie indianskie podchody. tylko współpraca nauczycielek i rodziców. moim zdaiem wszystko powinno być jasno powiedziane i nie ma miejsca na "robienie oka".

teddy chyba myślami cię ściągnęłam :-) chciałam do ciebie nawet pisać, ze u nas przedszkole zrobiło zwrot w tymka zaparciach prawie o 180stopni. cieszę się, ze u krystiana tez lepiej w tej materii.

lindsay
leży i chyba jeszcze trochę poleży, bo miłoszek ma infekcję i dostaje antybiotyk.

my nadal w domu, tymek kaszle, zośka ma katar.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i jest tak jak mysłałam@ Zuzia uwiesiła sie babci ns szyi, nie chce się rozebrać nawet, nie mówiąc o wejściu na sale. :-:)-:)-(
 
Dzień dobry!!
Pięknie, tyle nowych-strych osób się odezwało!:-) Witajcie dziewczyny i koniecznie zaglądajcie i piszcie regularnie!!!!!!!!!!

Oli dzisiaj po tygodniowej przerwie poszedł do przedszkola, chętnie i z uśmiechem, cieszę się bardzo! W piątek mają bal przedszkolaka, oj zaczyna się, zaczyna ;-)

Co do przedszkoli - ja myślę, że tak jak i przy innych tematach, z krótkiego postu łatwo jest wyciągnąć pochopne wnioski, źle coś zrozumieć, naditerpretować itp. -kilkakrotnie to przeżyłam czytając wypowiedzi na forum i potem lub wcześniej rozmawiając twarzą w twarz na dany temat z autorką postu, czy odwrotnie sama coś nasmarowałam, a potem robiłam oczy, bo wydźwięk i odbiór wypowiedzi był inny od zamierzonego.
A przedszkolaki hmmm trzeba obserwować dziecko, tak jak Syla pisała - mądra baba jak zwykle :-).
 
Dzień Dobry! Reaktywacja Październikówek normalnie :-) No jak by nie było październik blisko.
Lindsay wielkie gratulacje i uściski. Fajnie że już masz Miłoszka przy sobie. Dużo zdrówka dla was.
Dziewczyny ja normalnie nie wiem gdzie zagadać tyle naskrobałyście. Przedszkole. Weronika podobnie jak Oli poszła po tygodniowej przerwie. I była smutna, rytmikę przesiedziała na ławeczce. U nas pupa czysta i tak ma być. :tak: Ale mamy inny problem. Jeden z chłopaków gryzie i to na maksa i bez ostrzeżenia. Strach. :szok:
Aaaa i też się pisze na spotkanie. Ale mi pasuje tylko niedziela w tym tygodniu, więc pewnie się nie wstrzelę w wasze terminy.
 
Witam!
Nadia tez pokilkudniowej przerwie poszła do przedszkolaz radością- kazała mi już o 7.15 zaprowadzić się do przedszkola. Hmmm, jak chłopcy chodzili w sumie też tak było.Więc nie rozumiem o co chodzi? czy niektóre przedszkola nie mają nadzoru?!

Teddy,miło bardzo miło,że jesteś.brak jeszcze Vertigo.

Syla, no coż wiemo czym piszesz. :tak:Najważnejsza toNasza rozwaga i równowaga ( z tym ostatnim trochę krucho czasem:-D). a wierz mi wolę jak Mati zaczyna monolog jaka to ja jestem paskudna w swoim postepowaniu i jak upierdliwie zadaje mi pytanie"dlaczego?" niż jak Dawid zamyka się w swoim pokoju, albo widzę ,że ma łzy w oczach i nic nie mówi.:baffled:
 
dzień dobry
Natalia nie była pod koniec tygodnia w przedszkolu, bo była w Gdyni i dziś poszła w radoscią, opowiadala o koleżankach i kolegach, zajęciach itd. No i że "deszcz padał, huśtawki były mokre, ta mala też, bez sensu"... :-) na pytanie czy byli na dworze.
A teraz poprosila o zrobienie kupyków i zadowolona podziwia swoje odbicie w lustrze ;-)
 
reklama
Do góry