reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Hej
Magdusiek Postaram się nie znikać ;-)
Lindsay Trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli.
Co do przyprowadzania chorych dzieci do przedszkola to tak jak Magdusiek pisze - wszystko zalezy od pań. Pamietam jak w żłobku przychodziły dzieci na antybiotykach i z temperaturą. Panie zwracały uwagę ale niektórzy rodzice swoje.
Doxa nie strasz ;-) W sumie tez nie mogę narzekać na Natalkę bo najczęściej zachowuje się ok; no i bardzo chce pomagać we wszystkim zwłaszcza przy Adasiu. Czasem tylko dostaje takiego napadu; że wszystko na odwrót - jakby specjalnie. A im bardziej sie staram tłumaczyć to tym bardziej przynosi odwrotny efekt. Porażka po prostu.:-(
A Natalka dziś została w domu bo ma katar i rano trochę podwyższona temperatura była. Poza tym marudna strasznie wiec boje się ze znów coś bedzie. W sumie to dlugo sie nie nachodziła - 3 dni. Ale rano był płacz bo koniecznie chciała isć z tatą.
 
reklama
Luszka nie straszę! Żartuję! :-) U nas jeśli wszystko jest na "odwrót" odczekuję chwilę, aby emocje opadły i od nowa tłumaczę, na spokojnie. Szczęśliwie udaje się nam :-)
Oglądałyście w niedzielę Supernianię? Był tam 3-latek, który zawodowo pluł w twarz rodzicom ...
Luszka dzięki w imieniu Olinka, naprawdę jest Zuchem, panie w przedszkolu też tak mówią :-)
 
A ja właśnie skręcam kupioną wczoraj szafkę. Nic to, że nie mam narzędzi (są u męża w samochodzie), jakoś daję sobie radę! Koniec już blisko :-)
 
Doxa wiem wiem :-)
To Ty też zuch jesteś :tak: Szafki skręcać bez narzędzi.
W zeszłym tygodniu miałam takie zajęcie no ale z narzędziami.
 
Witam!
Doxa, fiu fiu prawdziwy z Ciebie majster-klepka !;-)Olinek dzielny jak przystało na przedszkolaka.

ja zbieram pochwały od pań w przedszkolu,że Nadia taka super, że pilnie słucha, że grzeczna,że samodzielna. zastanawiam się czy nie mogłaby byc taka w domu :-D
 
Melduję, że zadanie wykonane! Szafka stoi, a ja mam 3 odciski na ręku, no ale jak nie chciało się zaczekać na śrubokręt i męską pomoc, to takie są efekty ;-)

Kasiek gratulacje dla Nadusi! Super! A w domku, wiesz ... ona musi odreagować ;-)
 
dobry wieczór
widzę ze większość maluszków zaaklimatyzowała się w przedszkolu :-) super!

ja od dziś skonczyłam karmić piersią. wciąż mam wysypke dostaję leki po których nie wolno karmić. co prawda były już tylko 2 karmienia na dobę ale trochę szkoda. no ale trudno.

lindsay
to na kiedy teraz termin w przybliżeniu?
 
Luszka wszystkiego naj najlepszego z okazji urodzin!!
Ja to mam zapłon :-(

Efunia siła wyższa! I tak byłaś dzielna i walczyłaś o karmienie! Chylę czoła!
 
reklama
No Luszka i ja się dołączam do życzeń:-) sto lat, sto lat.

Efunia - na 18.09:-D i już raczej nie ucieknę:-D
dzielna matko karmiąca jestem z Ciebie dumna, że walczyłaś o to karmienie. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz, a Zosia już dostała dobrodziejstwa Twojego mleczka.:yes:

Doxa-argumenty padały różne. Najgorsze, że dyskusja zeszła na skrajności ( wymóg zaświadczenia, że dziecko jest zdrowe po chorobie itp). Panie będą zwracały uwagę na chorowitków. Prawda jest taka, że zawsze się znajdzie ktoś, kto przyprowadzi Małego siorbaka do grupy. Liczyć tylko na lojalność i zdrowy rozsądek dorosłych. Ale ważne , że dyskusja się odbyła i większość myśli w normalny sposób.
Poza tym jestem w Radzie Rodziców ;-)no wiecie muszę trzymać rękę na pulsie:-D
Magdusiek- wspomniałam o szkarlatynie. A co :-D
 
Do góry