reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry
A co to za pustki? NO noie mogę... przeciez już późno jest.
Natalia do nocy oglądała film na ekranie, bo mamy juz rzutnik i teraz dosypia... chyba zaczął rządzić Miś Fantazy :-)
 
reklama
Dzień dobry, my też se pospaliśmy. Rzutnik - to rzeczywiście Natalia kino prawdziwe miała. u mnie dwójka dzieci w koju i szaleństwo do muzyki Phila Collinsa. Kawy się chce ale nie mogę ich zostawić. Michał?
 
Dzień dobry!
Taka piękna pogoda, że na forum pustki. Osobiście nie przepadam za aż takimi upałami. Ciekawe czy całe lato będzie takie ciepłe?
My zaraz zbieramy się do przedszokla, a jutro jedziemy na festyn z okazji Dnia Dziecka, też do przedszkola.

Kasiek zanowotowałam, koniec czerwca, trzymam za słowo!!

Magdusiek a my kiedy się w końcu zgramy? Jak Twoje plany z pracą?
U nas podobnie, jak Oli jest zmęczony (czyt. nie spał), to jakoś przedziwnie, jak na niego, się zachowuje, normalnie jakby przechodził bunt dwulatka ;-)
 
Doxa - czekam na sygnał, zeby nie chodzić bez sensu, projekt rusza albo jakoś w czerwcu albo w lipcu, więc lada dzień może okazać, ale ja stawiam na koniec czerwca/lipiec.
Teraz jadę do Łodzi na weekend, ale jakoś w przysżłym tygodniu powinno być ok.
 
Witam!
Hmm,same spotkania ! :-)
Drzewko,spojrzałam na wiek Filipa i w szoku jestem..:szok:.ja zatrzymałam się na 4 miechach ...wrzuć jakieś zdjęcie syna ,bo nie wierzę,że ma ponad 8 miesięcy. :tak:

Niania mówi,że od 2 dni moje dziecko ( najmłodsze) bawi się z koleżanką na dworze :-)
 
Kasiek74, a teraz wierzysz? Doxa, chyba wszystkie nasze malutkie dzieciaczki się ostatnio trochę zbuntowały, Oli nie może przecież odstawać od reszty :-D
 
Drzewko - ale czadersko!!!

Natalce przeszło po kilku dniach ;-) Szczęsliwie, bo jakoś nie chce mi się z nią szarpać albo cokolwiek.
 
A ja chciałam pochwalić moją córeczke, że nauczyła sie jeździć na rowerze i sama pedałuje, niedawno nie miała jak przewalić pedałów, a teraz jakby nikgdy nie jeździła inaczej.
 
reklama
Rany,Drzewko,przezyłam jeszcze większy szok!!!!ja kojarzyła Filipka z bobaskiem co lezy ! precież Filip wygląda jak nasze maluchy:szok: no może odrobinkę mniejszy .:-) Wow super ! Weronika starsza siostra !

Vertigo, niech nam zazdroszczą spotkania !:-) szkoda,że Nadulkanie zmieścimi sie do kieszeni.Ale nastepnym razem jakoś ja upchnę ;-)
 
Do góry