reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Ale mi dzis dobrze bylo. Byłam na uzupełnianiu paznokci - półtorej godziny słodkiego nic nie robienia !:tak: Potem jescze jakis kosmetyk na dobry humor ! No i ta piekna wiosna za oknem !:-)
 
Oj, fakt, wiosna się zrobiła, otworzyłam sezon crocksów ;-)

Natalka śpi, dziś wracałysmy do domu i mowiła, że ona tu mieszka, z mamusią. O Tatusiu zapomniała, bidulka. Stanowczo Kamil za często wyjeżdża....
 
Ja dzisiaj niespodziewanie trafiłam do Arkadii, jakieś drobne zakupy oczywiście poczyniłam, ale chyba prawdziwe będę robić w czwartek, dzisiaj rozgrzewka ;-)
 
halo,

Tusiekn no to już się znamy :-)ale z 1,5 roku to jak nic mnie tu nie było:tak:

ja znowu mam dziwną porę do pisania, ale to jedyny czas w którym nie mam wyrzutów sumienia, że : 1) nie zajmuje się dzieckiem 2) nie zajmuje się mężem
3) powinnam posprzątać 4) itp
u nas dziś 20 stopni, a ja rano ubrałam się jak cebulka i potem robiło mi się słabo. głupol ze mnie. teraz zacznę już na maxa jeździć do mamy i chodzić na plaże. Akcja pod kryptonimem " inhalacje Macieja S" i hartować Go do przedszkola.
Dzisiaj znów odpuściliśmy zajęcia Yamahy czyli tzw tany tany z powodu suchego kaszlu :wściekła/y:ostatnio kaszel to norma i ciekawe czy to po prostu tak jest czy jakaś gówniana alergia.
 
Hej :-)

anno ja własnie zagladałam zeby zobaczyc czy ty wciąz w jednym kawałku i widzę, ze tak :tak:

ja 10 kwietnia dowiem sie na kiedy ostatecznie termin. czyli juz za tydzien i dwa dni :tak: moze juz 11 kwietnia mnie podzielą. poki co wciaz nie mam nic uprawsowane i w ogole sie czuje jakby ten poród miał nie nadejść i mi sie to wszystko jakąś abstrakcja wydaje...

lindsay maciej niesamowity z tymi nazwami maszyn :-D tymek ostatnio czytał z jasiem ksiazkę i jasiek pyta go: "no a tu co jest" na to tymek: "no, co to jest? przypomnij sobie... pie... pie... piesek!" :-D

doxa
ja tez do fryzjera. chciałabym jakoś szałowo wygladać w szpitalu :-)
 
Dzien dobry,
Jestem wkurzona bo bylam w przedszkolu po karte i okazuje sie ze u nas tez sa takie przepisy ze jak nie ma skonczone 3 lat to sorry, jestesmy na rezerwowych po prostu super. Watpie zeby w innych mozna bylo miec nadzieje. Tylko zastanawia mnie dlaczego dyrektor nie powiedziala mi tego jak sie pytalam na poczatku roku i mowiam kiedy konczy 3 lata tylko co dopiero dzisiaj dowiedziala sie o takich przepisach? Tylko mi humor zepsula.
 
reklama
No faktycznie w galerii cos pusto ostatnio, a moze dziewczyny co dawno was nie bylo pokazecie dzieciaki. Lindsay i Efunia chcialabym zobaczyc wasze dzieciaki i was oczywiscie:tak:
A ja po dentyscie, pozniej mycie auta.
 
Do góry