reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witam!
Syla, dla Andrzeja wszystkiego najlepszego ! :-)
a dzieci cóż dorastają . Mati od 2 klasy układa włosy na żele,pianki,gumy,więc spoko .:-) Ja pozwalam na różne rzeczy ( nawet Mati miał kolczyk w uchu w 3 klasie,choc co prawda tylko na wakacje) w granicach rozsądku,lepszy kontrolowany luz niż niekontrolowany rygor .Syla,wiesz o czym mówię,im więcej starasz sie ograniczaj tym mniejsza nad tym kontrola :tak:

Ja w przyszłym tygodniu wybieram sie do przedszkola po kartę , ale kurcze jakoś mam stracha.Nadia mało cywilizowana ;-)
 
...przynajmniej wie co się robi jak się zachce siusiu:-D

Nie wiem dlaczego Kasiu tak piszesz ale np Oskara dzieci z grupy bardzo szybko utemperowały jak im wszystko zabierał...nauczył się raz dwa bo po prostu nie chciały się z nim bawić:tak:, więc w naturalnym środowisku najszybciej się uczą;-)
 
witam po długiej przerwie.

ja córka marnotrawna postanowiłam napisać. podczytuję czasami przyznaję, ale na pisanie czasu brak plus wstręt do komputera spowodowany pracą niestety.

cieszę się, że u Was ok, a dzieciaki rosną.

Nasza rodzina we wrześniu się ponownie powiększy. Na razie nic nie wiemy jaka płeć, ale nie mamy życzeń co do tego więc nie czekają nas rozczarowania :-)
na razie wracam do życia po fatalnych pierwszych miesiącach i odkrywam jak to fajnie dobrze się czuć.

Zostałam też kobietą domową z racji zwolnienia lekarskiego więc jak mnie zechcecie to będę zaglądać:-)

Maciej też od września do przedszkola i też chodzimy do tzw przedprzedszkola. Jakość mnie nie powala, ale przyzwyczajamy Go do grupy dzieci no i do tego, że trochę się zmieni od września.

Buziaki dla wszystkich . Cmok
 
reklama
Dzień dobry!!

Lindsay bardzo się cieszę, że się odezwałaś! Tak, tak :tak: chcemy abyś zaglądała regularnie i pisała co u Was! No i wielkie gratulacje!!!! Jak Maciuś reaguje na myśl o nowym maleństwie?
 
Do góry