reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
no hej dziewczyny
połozyłam się ale jak wstałam to wcale mi nie było lepiej, a najgorzej to jak się obudziłam i usłyszałam o londynie, to serducho mi tak waliło... moja kuzynka a chrzestna dawidka jest w londynie i często jeżdzi metrem lub autobusem, ::) ::) :( napisałam smsa ale jak odpisała to się dopiero uspokoiłam. nie wiem co bym zrobiła jakby jej się coś stało :(
a ciśnienie 104/50 i nawet kawa nie pomogła :mad:
 
kika77 to straszne co się dzije na świecie ginie tyle nie winnych ludzi.
Ja nie moge patrzeć na reportaże bo zaraz sie denerwuje a nam kobiecą w ciązy teraz stres nie jest potrzebny
 
Kika widzę, że dzisiejszy dzionek Cie nie oszczędził. Biedactwo. TY sie leipej połóz juz na całego do łóżka, a jutro napewno będzie llepszy dla Ciebie dzień.
 
Kika ja jak bylam u ginka to mialam cisnienie 108/68 i powiedzial mi ze to jest super, niskie cisnienie u kobiet w ciazy to normalka.
 
ja tez mam takie niskie cisnienie, ale moze kika sie wyjatkowoe zle z tym czuje Jolik ma racje, wyspij sie a jutro bedzie lepiej.
I nie martw sie niskim cisnieniem, bo to nic zlego ;)
 
wzięłam prysznic i macie rację, zaraz mykam do łożeczka. dla mnie idealne ciśnienie to 120/70 a troszkę niższe mnie wykańcza. jutro idę rano do pracy to napiszę co i jak. dobranoc tuptusie i mamusie :D papatki
 
No Jolik nieźle, nieźle ;) Nie wiem tylko czy tak możecie codziennie ćwiczyć na tych rowerkach?! Mi się wydaje, że codziennie 10km to całkiem sporo jak na ciężarną z przymusowym L4 ;) ... ale nie wiem. Ja na gimnastykę chodzę tylko 2x w tygodniu, a poza tym to głównie siedzę przy komputerze albo leżę ;) A jak pójdę na zakupy to "zdycham", właśnie wróciliśmy z marketu i ledwo żyję, a tylko godzinkę tam byliśmy!
 
reklama
Boże dziewczyny ale sie dzisiaj rozpisałyscie...A nie było mnie tylko od rana..
Bazal tez ogladałam te ciuszki, nawet tez licytowałam cos z gapa ( uwielbiam ta firmę)
Ja kupilam wózek na allegro - implast driver. Czerwoniutki. Jutro zobacze go na zywo, bo przyjezdza do mnie kolezanka z warszawy, a odebrala go od poprzedniego właściciela.
Co do mięty tez nic nie wiem, ale tak jak piszecie przede wszystkim zdrowy rozsadek. Moj gin mowi, ze kawe mozna spokojnie pic ( filizanke dziennie). Ja miałam taki czas ze musialam sie napić szklanke coli, bo inaczej nie funkcjonowalam i tak chyba z 2 miesiace.
 
Do góry