reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
no dzien dobry kobietki. :)
ale upał. ufff...
Mała moj pecherz tez mi dał dzisiaj czadu. ale ja wstawałam ...5 razy. Chyba zaczne nosić pampersy ;D Zawsze natomiast budze sie miedzy 2.35-2.44 w nocy. Regulowac zegarki ze mna.
U mnie w brzuszku jest 86. Ja w ogole mało przytyłam - tylko 6 kg i tylko w brzuszku, ale jak na mnie to duzo.
 
Dziewczyny, ale jestem mądra!!!!  ::)  :mad:
Mój kochany mężuś poświęcił się i przed pracą pojechał na bazarek kupić świeżutkie owocki i warzywka. A ja ledwo oczy przetarłam, jak zobaczyłam malinki to od razu zjadłam pół pojemniczka ;)  tak chyba w ramach śniadanka :(   Potem stwierdziłam, że może się napiję kawki z mlekiem .... no i jak pewnie się domyślacie cała zawartość mojego żołądka właśnie wylądowała w kibelku  :( :( :(
Brak słów dla mojej własnej głupoty!!!!

Najgorsze jest jednak to, że w międzyczasie wzięłam mój lek - Fenoterol i qrcze nie wiem, czy się wchłonął czy nie ??? Jak myślicie, mam go wziąć jeszcze raz ???
 
troche mnie nastraszylyscie z tym zusem. u Was naprawde tak kontrolują ?

DOxa zadzwon do gina, bo to w koncu silny lek. Zalezy ktora strona lek znalazł sie kibelku ? jak gora to małe prawdopodobienstwo ze jest w zoladku, jak dolem to wieksza...
 
Witaj Mała!
U mnie w pępku jest jakieś 93-95cm, zależy jak mi sie zmierzy ;)
A poza tym wydaje mi się, że mój brzuch zaczyna się całkiem nisko, oj chyba mój mały dalej ma tę główkę tak nisko :(   Tak jak patrzę na Wasze zdjęcia, to mój ma zupełnie inny kształt :(  No i np. majtki biodrówki nachodza mi na brzuch, a powinny być pod brzuchem!!!
 
Wzięłam ten lek jakąś godzinę przed całą akcją hmmm sama nie wiem, a z drugiej strony nie chcę przyjąć za dużej dawki .... chyba jednak sobie odpuszczę!!!
 
Doxa to dzwon do gina co masz robić, bo raczej lek popłynął...
A co na to gin ze masz tak nisko brzuszek ? a jak skurcze ?
 
Oj Doxa obawiam się, że lek wylądował w kibelku. :( Lindsay ma rację, zadzwoń do gina i zapytaj czy masz wziąć następny.
Ja też na szczęście tylko w brzuszku, ale buzię mam pyzatą za to. :) Ja zawsze ok. godz. 3 wstaję do ubikacji w nocy, też się tak jakoś ustaiwł na tą godzinę.
Tak w ogóle to ma już troche luźniej w pracy więc może nadrobie zaległości. :) Ale nie nadługo. Jeszcze tylko poniedziałek.
O co chodzi z tym ZUSem? Bo niestety nie nadążam za wami? Albo powiedzcie na kytórej stronie o tym pisałyście? Bo sama zaczynam się bać?
 
reklama
a tak swoją drogą, te malinki musiały być pyszne! ;) ::)

Lindsay na kiedy ty masz termin, bo mamy różnicę 1 dnia an suwaczku,a nie mogę cię odnaleźć na naszej złotej liście?
 
Do góry