reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Magda ma racje, szkoda, ze takie babska(....przepraszam bardzo ale nienawidze takich sytuacji) w ogole pracuja i to z dziecmi. :( :-[ :mad:
 
reklama
Ja o tej tragedii usłyszłąm poraz pierwszy ok. 13. Wczesniej nie miałam pojęcia, ale dopiero teraz w Informacjach dowiedziałam się o szczegółach... straszna tragedia :-(

Kasia74- naprawdę gorszej dentystki nie mogłaś znaleźć ... ona chyba nie wie jak postępować z maluchami. Nie powinna wykonywac tego zawodu. Biedny ten Twój dzieciaczek, tym bardziej, że jjutro musi przechodzić przez to znowu...

Orzech - właśnie zsiadłam z rowerka, przejechałam 6 km !!! Jak na pierwszy dzionek nieźle ... :-)
 
Jolik gratuluje dystansu :) no i co, czujesz sie dobrze? :)
Ja dzisiaj mialam spory spacer,dzisiaj siadam tylko na 10 minut, jutro znowu siadam na rowerek na dluzszy dystans, mysle, ze co drugi dzien wystarczy. :) ( bo inaczej pupa boli ;))
 
Dziękuję dziewczyny. Właśnie postanowiłam,że jej tego płazem nie puszczę.Orzech okład zrobiłam, dostała też leki przeciwbólowe i właśnie zasnęła a ma 11 lat.Napewno długo będzie pamiętać tę wizytę u dentysty.Ja przez to zdenerwowanie też się teraz żle czuję, dzidzia kopie jak szalona i boli mnie cały brzusio.Chyba położę się na chwilkę koło Patrycji.
 
Ja wprawdzie nie jeźdzę na rowerze ale trzy razy dziennie robię sobie spacer z moimi pieskami, także jest ruch i świerze powietrze
 
Orzech czuć to się czuję rewelacyjnie :-) Sama świadomość, że w końcu się za siebie wzięłam jest bardzo przyjemna :-) Jutro mam zamiar troszeczkę zwiększyć dystans, a docelowo chcę robić po 10 km dziennie oczywiście na lekkich obrotach :-)

Magda to Ty masz dosyć ruchu :-) Pieski Cię odpowiednio wygimnastykują :-)
 
Kasia leki p/bolowe to OK, ale nie zadna aspiryna.
jakby ja jutro nie bolalo, to nie ma koniecznowsi robic dalszego ciagu zaraz na nastepny dzien, czasami lepiej odczekac, ale tylko jak by nic nie bolalo. No i koniecznie znieczulenie przy takich zabiegach!
Trzymajcie sie i odpoczywaj Ty tez! :)
 
Jolik uwazaj tylko na pupcie ;)
Ja sobie dzisiaj odpuszcze, bo mnie cos ciagnie na dole, ale ciesze sie, ze wymyslilas te rowerki.
Magda Ty tez masz niezly system z pieskiem ;)
 
Jak jeszcze nie byłam w ciązy to siodełko miałam wysoko żeby naciągać mięśnie nóg, teraz sobie zniżyłam więc myślę że i posladki mniej na tym ucierpią.... ale to sie okaże jutro :-)
 
reklama
Jolik widze że się ostro wziełaś za ćwiczenia, ja nie mam ostatnio siły na nie, tylko ciągle bym spała i jadła az się boję sprawdzic ile wazę dwa tygodnie temu było 66.5 kg czyli 14.5 do przodu w moim wypadku...boshe jak ja schudnę po ciąży??!!??? ::)
 
Do góry