reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Doxa to jest straszne. Dzisaj rano jak zalonczylam wiadomosci to az mi lezka poszla. Jak sobie pomyle o mojej siostrzenicy i o naszych dzieciach ze te niewinne istoty musza sie wychowyac na takim zlym swiecie.
 
Wstałam - ból głowy zniknął tego mi było potrzeba - snu. Jejku - słyszałm właśnie w faktach o Londynie starsznie, co za masakra, współczuję tym ludziom strasznie a jeszcze bardziej rodzinom tych od których nie mają znaku życia. Jestem w szoku. Ja tylko poszłam na chwilę pospać a tu taka historia
 
Witam mamuśki!!! Miałam dzisiaj okropny dzień. Poszłam z córką wyrwać zęba ( mleczaka) i dentystka zamiast wyrwać zęba rozwaliła jej całe dziąsło a ząb pokruszony został na swoim miejscu. Moje dziecko wyło z bólu,ja z nerwów ciśnienia dostałam chyba z 220.Krew lała się strumieniem. Tak się zdenerwowałam, że zabrałam ją i wyszłam, teraz leży i boli ją te dziąsło, a jutro dopiero jest moja dentystka i będziemy próbowali jakoś ten ząb wydostać. Strasznie mi jej żal, tyle się nacierpi z powodu jednej idiotki dentystki,a jutro jeszcze na nowo ból.Miałam ochotę jej przywalić, z ledwością się opanowałam.
 
Trzeba było bo tak się z dziećmi nie postępuje , potem moze zostać duży uraz do stomatologa jakiegokolwiek. No co jak co ale dziecku nie ma prawa nikt robić takiej krzywdy!!!!!!!!!!!!
 
Kasia zrob jej koniecznie lodowaty oklada na policzek
i powiedz ile latek ma Twoja corunia,
no i napisz koniecznie jak nazywa sie tamta dentystka, zeby zadna z nas do nie nie trafila.
 
reklama