reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jasne Jolik w pełni przyznaję Ci rację! O negatywnym działaniu mięty nie słyszałam, a chodziło mi tylko o zachowanie rozsądku! Wg mnie większość dotychczasowych nawyków żywieniowych możemy kontynuować, ale wszystko z umiarem, a wszelkie zakazy to jest właśnie paranoja ;)
 
reklama
Dziendobry Mamuski,
A wiec bylam wczoraj odwiedzic Weronike, normalnie cud.  Jaka kochaniutka, slodziutka normalnie az sie poplakalam.  Taka kochana patrzyla na nas tymi swoim malutkimi oczkami, juz si enie moge doczekac na swoja.

A co u mnie mam dzis straszne mdlosci, normalnie msylalam ze zwymiotuje w pociagu. Juz tak mam od niedzieli, w niedziele i ponie dzialek wymiotywalam.  A wtorek i wczoraj byl spokuj no i dzis z nowu, nei wiem sama czy sie powinnam tym martwic czy nie, nei wiem czy dzwonic do ginka.  Siedze sobie przy biurku i tak czekam kiedypobiegne zwrucic sniadanie.

A co do kawy i miety, to kawe pije co dzien bez cofejny i mieta od czasu do czasu jak mnie zelondek boli.
 
Anja a może skombinujesz dla nas fotkę swojej bratanicy :-) Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja jestem jej bardzo ciekawa :-) Postaraj się plisssssssssssss
 
Jolik dzis wieczorem wam wkleje. Zrobilismy wczoraj zdjecia ale zpaomnialam wziasc aparatu do pracy, bo chialam teraz wkleic. Ale jutro napewno bedziecie miec. Normlanie jest cudo.
 
Anju nie bagatelizuj tych mdłości , nie powinno ich być a tym bardziej wymiotów , zadzwoń do swojego lekarza lepiej dmuchać na zimne.
 
Ja też mykam, coś się z moją głową dzieje - strasznie ciężka ::)
Idę trochę odsapnąć w łóżeczku.

Papatki do wieczora :)
 
a ja kończęprace i ide na gimnastykęw szkole rodzenia ;D
Po raz pierwszy bede ćwiczyc i jutro powiem Wam jak było
 
Ania a bierzesz zelazo....ono czasami daje takie wymioty, ale mysle, ze dziewczyny maja racje, powinnas zadzwonic do gina i zapytac o to.

Bazalku czekamy na relacje z gimnastyki, powodzenia ;)
 
reklama
Do góry