reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Magdusiek, to moje ślubne roztańczone całą noc do godziny 7 rano, tylko zapomniałam, że nóżka w ciąży może troszkę inna. a że drugich nie wzięłam to fakt. idiot ze mnie...
 
reklama
witam!

a ja dzisiaj bez kompa w pracy! wzial i sie zablokowal,duren jeden! ma byc naprawiony na jutro rano. moze... bosko! :baffled:

nawet sie wyspalam ;-)

w sobote jedziemy po laptopa. potzrebuje dwch kompow do pracy, bo nie moge sobie w sluzbowym zaunstalowac oprogramowani tlumaczeniowego... zeby nie bylo dowodow, ze w pracy fuchy robie ;-);-);-)

mam 'biegany tydzien': dzis fryzjer, jutro paznokcie, w piatek MR... zabiegam sie.

niniejszym sie odmeldowuje. bede zagladac w miare mozliwosci
 
Ja chwilę spałam.. tak mne głowa boli, że zaraz oszaleję. Nie wiem czy od tego,z ę duszno było czy od łaczu czy neiwyspania,a le makabra.
Trochę mi lepiej teraz.
 
Magdusiek czyli Natalka tez zrobila sobie drzemke? Rozpusc sobie aspiryne C, glowa zaraz Cie przestanie bolec, po co sie meczyc.
 
Tusiekn - wziełam proszek, owtorzyłam balkon i jest lepiej. Dzęki.
Tak, Natalka usnęła ze mną, szczerze powiem, nie wiem ktora z nas pierwsza ;-) Ale to była jej pora i szczęśliwie udało mi sie ją wyciszyć dość szybko,. Ona reaguje gdy jej mówię, ze mnie coś boli itd.
 
Witam!
Cholera przez godzine prądu nie miałam, zaraz wstanie Nadia i tyle będzie. :-p

Magduś, to chyba pogody, bo ja też walczyłam ze 3 dni z z bólem głowy . Ciiiii, żeby nie usłyszała, bo znowu zacznie.;-)

drzewko, kochane ! No ja byłam w stresie, żeś urodziła....:-)
 
reklama
Do góry