reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Luszka, super , że z adasiowym pępuszkiem lepiej. Neomecyną to chyba około 10 dni najdłużej, ale Vertgo pewnie Ci konkretniej odpowie.
odp na Twoje pytanie: 20, 22, 31.:blink:
 
reklama
Luszka ja to nawet po pierwszym nie wygladam jak Kasiek:-) A Tusiek siedzi za mna i oglada kartony na 4fun tv i nasmiewa sie jak sie cos pieskowi leszkowi nie uda:-D
Dobra zmykam bo musze jeszcze obiad przygotowac a pozniej jedziemy do rodzicow.
 
Witam! Magda gratuluję ci bardzo mocno i ściskam. Fajnie, że Marysia-Calineczka jest już z wami! :-):-)
Byłam tutaj już rano, ale przeczytałam pierwsze relacje Magdy po porodzie i uciekłam gdzie pieprz rośnie.:rofl2:
Vertigo fajnie, że Tosia zdrowieje. paskudztwo to jakieś było.
Magdusiek dzięki za zdjęcia całej familiji, twój Kamil - multo simpatico. Może spokojnie wpadać na nasze imprezy :tak:. A ja spędziłam dzisiaj dzień na zakupach, ale o tym w odpowiednim wątku albo tylko tak troche tutaj.......o mama mia jakby powiedziała Natalka. Moda panuje na tuniki i nic. tzn. znalazłam sukienkę co by sie nawet nadawała, jakby weselicho było jutro, a za dwa tygodnie to ja nie wiem jak sie Duduś rozrośnie. Sukienka czeka odłożona tydzień a ja nie wiem czy coś mam czy nie...:dull: a w tschibo to o żadnych stempelkach nie słyszeli..
 
Witajcie,
MAGDA25 ogromne gratulacje !!!!

Dziewczyny zdjęcia bombowe. Można z nich wywnioskować, że było wspaniale !
 
Oj, dzień dobry
Ja nie [pisałam, bo od rana byłam z Natalią na zajęciach, poxniej w gosciach, dopeiro dojechałyśmy.
Dzięki za komplementy w stronę Natalki i Taty Natalki.
Tusiekn - tak w tle na jednymz e zdjęć jest łózko, nie mam pojecia gdzie kupowane, ale sądzę, ze drogie było okrutnie. Fajne jest,a le dla sporo większego dziecka, sporo elementów drewnianych. Choic niby Natalia na nim skakała i cało do domu wróciła :-)
Kasiu - ja o Twojej figurze nic pisać nie będe, szlag meni trafaia jak na Ciebie patrzę, bo też bym tak chciała wygladać :-)

Magda - gratulacje wielkie :-)
 
Przepraszam za kłopoty z powiekszaniem zdjęć z imprezy, ale już się wysyłają i za chwilę powinno być ok.
Magdusiek, no Tobie ( jeśli chodzi o wygląd i całą resztę) to tez nic nie brakuje. Mój Mati ocenił Cię na 19 lat! :tak: a stara jesteś przecież jak ja;-)
 
Kasiu, no mnie dużo brakuje z wygladem i resztą, ale olać, trudno, nie każdy może mieć tyle szczęście. Ale kochany Mati... serio 19? nie wierzę...
 
reklama
Do góry