reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

czy przewidujesz też indywidualny tok nauczania dla Tosi?;-)

nie. ale nienawidze halasu i obsciskiwania przez ciotki, wiec chce oszczedzic tego mojej corce. co innego wesele co innego kilkuosobowa impreza z dziecmi, gdzie sie dzieci moga razem pobawic

btw antybiotyk chyba zaskoczyl! temp w nocy brak, rano 37,3. na szczescie jej nie wysypalo i przespala cala noc z przerwa na plyny. rano znowu kupy, ale mniejsze i niesmierdzace. mam dzwonic do lekarza o 11, potem on po 17 bedzie dzwonil i decydowal czy byc dzis czy jutro.
 
reklama
Hej kochane!!!

Jutro święto, więc mam dobry humor, bo mój mężuś będzie miał wolne!!!
Hurra!!!:-D:-D:-D

Laura śpi a ja mam troszeczkę czasu dla siebie i dla Was!!:-)

Znalazłam wczoraj nareszcie programik do obróbki zdjęć i póki co bawię się...

Pogoda super, słoneczko świeci, ale telewizor po piątkowej burzy rzeczywiście szlak trafił - poszedł procesor:-:)-(!!! A kupiliśmy go sobie tuż po ślubie i była to dla nas pamiątka - zresztą też mało nie kosztował!! Płakać się chce - na szczęście mamy jescze taki mały!
 
moje dziecko zapija sie syropem zurawinowym i mowi, ze topi wstreciuchy w brzuchu. :rofl2:

kasiek, zdjecia swietne! alez musiala byc impreza! nie wiem czemu, ale gdzies od 3strony nie moge ich powiekszac- wyskakuje, ze nie ma ich na serwerze
 
reklama
Do góry