reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

mala, ale Ty to jestes mala...

a mnie pani z zeszlym roku prosila o dowod jak poszlam malzonkowi piwko kupic. i ta pani na 100% byla ode mnie z 5lat mlodsza :tak:
 
reklama
ooo już lepiej to super że to nie moczowe sprawy - Kasiek przepowiedziała trzydniówkę. Super że lepiej.

o matko Mała.......nie no ja nie mogę, taki zły dzień i jeszcze takie informacje na forum. Strasznie się czuję jak takie informacje czytam. Uciekam bo będzie próba samobójcza.

...i ta koszmarna pogoda....jak się nie poprawi do niedzieli to się na nią obrażę!!!!!!

Mój syn nie chce słyszeć o zostaniu drugi tydzień na obozie. Mówi że fajnie ale że przez tę straszną tęsknotę nie może się skupić na zabawie bo cały czas o nas myśli...chyba trochę ściemnia. Kurczę ja mam dość. Tym razem nie wiem jak postąpić:wściekła/y:Nie chcę go zabierać ale co lepsze???!!!!!!!!!!
MAM dooooooooooooośśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśść!!!!!!!!!!!!!!
 
Syla, jak chce wracac, to niech wraca... inaczej moze sie zrazic do samodzielnych wyjazdow...
moze Oskar jeszcze nie jest taki dorosly na jakiego wyglada... ;-)
 
Syla, ja myślę, że i tak Oskar przez tydzień poniósł konsekwencje swojej decyzji. No, bo w końcu nie zabrałaś go od ręki jak zaczął marudzić. Pozostawienie Oskara jeszcze tydzień=zniechęcenie na całe życie. Musisz tylko mu zakomunikować stanowczo, że to po raz ostatni zabierasz Go wcześniej , a jeśli następny raz zechce na obóz to będzie musiał konsekwentnie do końca na nim wysiedzieć. Ot moje zdanie.........;-)
Mała, ja przy Tobie jestem wielka , ąz o 3 cm większa.:-D
 
reklama
ja bym dala wybor: albo zostaje i nie jeczy, ze mu zle albo jedzie do domu, ale z obozami wstrzymujemy sie do momentu, kiedy nabedziemy pewnosci, ze dorosl
 
Do góry