reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Wrocilismy ze spacerku troche opaleni. Mala straszne rzezczy, ja tez sie boje takich chorobsk i nie raz mam czarne scenariusze a jak wylaowalismy w szpitalu to cholernie sie balam. A z mama zycze zeby wszystko bylo dobrze, to dlugo Cie na bb nie bedzie, chyba ze bedziesz miec dostep. Syla pewnie zrobisz jak Ci serducho popowiada, ja nie lubie w takich sytuacjach doradzac, ale pewne jest ze decyzje razem z Oskarem musicie podjac i porozmawiac.
A ja dopiero teraz nadrobilam zjecia z galerii, Natalka niezla wczasowiczka:-) a Kasiek przytulanki piekne, super dla Nadii miec braci, a jakie ma brat fajne wlosy, troche dlugie widze, teraz chyba takie modne sa.
Vertigo ja jeszcze do tego mleka, a czy Tosia pije mleko same np. z kubeczka czy tylko w jakis kaszach?
 
Tosia nigdy nie pila mleka niecycowego. dostaje raz dziennie kleik na 180ml, ale razdko kiedy zjada caly. zjada monte, mleczne kanapki, czasami jogurty pije
 
Vertigo, dla mnie to Ty wysoka jesteś! Teddy, przyznaj ile masz wzrostu;-) albo sama se zobaczeeee;-)

Tusiekn, Nadia je jeszcze rano kaszkę ale jakośmniej a wieczorm róznie. Czasem kaszkę czasem mleko. I takie dzieciowe, bo mam wrażenie , że takie lepiej wchodzi zwykłe.
 
Vertigo widze, ze nie sugerowalas sie napisem na monte, ze dla dzieci powyzej 3 roku zycia;-) Ja tez zamierzam Natkowi kupic, napewno mu bedzie smakowac bo lubi takie rzeczy:tak:

A ja w dowod mam wpisana wysoka. Ja mam 170cm.

Mala ja tez nie raz widze jakie rozne dzieci jedza na spaecrach mlodsze od Natka, albo mama kiedys kupila synkowi pol woreczka dropsow cukrowych. My za bardzo slodkiego nie dajemy, ale Natek uwielbia a chipsy ostatnio jak bylismy w gosciach to musielismy schowac.
 
reklama
Do góry