reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Tusiekn, Jolik.... widze, ze milo spedzacie czas wakacyjny... to dobrze... :-)

ja dzis natomiast znow dzien w kuchni... tym razem wirtualnej i IKEA, a dokladnie HomePlannerze... ale juz wszystko prawie wiem... :-)
 
reklama
Oj, wkończona jestem.
Kaszu - u nas też bunt dwulatka, póki co początki, nie odpuszczam Natalce, ale chwilami marze o tym,, żeby ktoś się nia zajał... szczególnie po takim tygodniu czy kilku tygodniach gdy sama nie mam jak wyluzowac i non stop jestem z nią.
JOlik - i jak opalenizna? Udało się coś złapać ;-)
Tusiekn - korzystaj z urlopu póki masz jak.
Dziś wyskoczyłam na chwilę po zabezpieczenie do jednej szuflady (nożyczki, śrubokrety i inne) i wskoczyłam na moment do sklepu, sobie kupiłam ksiązkę i płytę, a Natalce kilka bluzeczek, majtki i skapetki. I genialne dzinsy za 20 zł.. z przeceny, nareszcie jej nie spadają z tyłka ;-)
A przede mną koszmarny tydzień, bo Kamil zaczyna zdjęcia jakoś pod koniec tygodnia, więc pracy będzie jeszcze więcej niz zwykle. Masakra....
 
Dziendoberek...

ja wlasnie poczynilam zakupy kuchennosprzetowe, ale cos czuje, ze dupa z tego bedzie... z opinni sklepu wyczytalam, ze zdarza im sie miec w ofercie sprzet po b. atrakcyjnych cenach, a po paru dniach sie okazuje, ze to lipa... no ale coz, pozywiom uwidim...

a tak na marginesie.... zna sie ktos na okapach??? ;-)
 
ja nie mam, ale chce, i to taki ze szkielkiem bo mi do koncepcji pasuje... ;-)
...tylko wlasnie, czy tego sie w ogole uzywa??? i jesli tak, to do czego??? ;-)
 
Jak coś gotujesz to niby włączasz, zgarnia zapachy. Fakytcznie zgarnia, ale ja jakoś nie używam :-)
Teraz mam chyba kominowy, zastanawiam się nad szafkowym, bo chce mieć gładko i pusto w kuchni, ale zobaczymy przy aranżacji.
 
:-)

mi konkretniej chodzilo o to, czy jak sie gotuje z okapem to mniej sie tluszcz osadza...
bo ja generalnie nie bede miec plytek w kuchni, tylko biala, ascetyczna wrecz sciane, a za plyta i zlewozmywaniem bede miec kawalek szyby... chcialam taki kawalek max 40 cm wysokosci chraniacy przed chlapaniem, czy to nie bedzie za malo i czy mi okap pomoze zeby sie sciana powyzej nie syfila gazem i tluszczem...
oczywiscie bedzie pomalowana farba kuchenna, zmywalna, ale biale to jednak biale...
 
reklama
Do góry