reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Teddy - nie ma siły, zawsze będzie tłuszcz i inne takie tam. Ja teraz mam w sumie takie zwykłe kafelki, ale matowe, takie nierówne, nie wiem jak je opisać i dziękuję sama sobie, ze takie wybrałam. Bo na nich nawet jak coś jest to tak bardzo nie widać.
 
reklama
ej, no bomba taki urlop basenowy, Natalia plywa super... :-)
Magdusiek, ale Tobie to faktycznie czupryna zakwitla... ;-)


....i dalej... ;-)
ja wiem, ze tluszcz bedzie, teraz tez mam, ale sciana szczesliwie zolta, to nie widac, a okapu niet... ;-)
...no nic, sprobujemy z tym okapem, najwyzej sie sciane przemaluje... ;-)
 
no, z tymi włosami obłęd, szczególnie jak jest wiatr ;-)
Jasne, najwyżej przemalujesz. Wg mnie okap trochę pomaga, ale wiadomo, ze nie ma siły, wszystkiego nie wciagnie. POza tym nie wierzę, ze nigdy niczym się nie chlapnie itd.
 
czesc!

magdus, Natalka boska!

Teddy, z biala sciana i tylko mala szybka ocipiejesz! albo wieksza szyba, albo kawalek kafli. okap nic tu nie pomoze.

ale mam dzis roboty! i jeszcze jechalam do pracy 1,5h- nic to, tylko godzina spoznienia :wściekła/y:
 
ej no prosze, 200x40 cm to nie jest mala szybka... rozwaze 50... ;-)

tylko ze mi konkretnie chodzi nie o chlapanie, chlapac sobie moze, a o unoszenie syfu - czy okap cos daje pod tym wzgledem, bo nie wyobrazam sobie wspinania na drabine co tydzien... ;-)
 
ja mam okap i syf glownie na okapie. i wszedzie indziej tez. lacznie z szybkami w szafkach! gaz gowniany po prostu... a 40 jest waska!!
 
anna, Toska mi sie tak w nocy budzi. ale apetyt ma. a jak sie diagnozuje? kal na posiew czy co? i jak to pobrac?

Veritgo sorry że dopiero teraz odpisuje ale przez weekend nie zaglądałam - ja nie badałam kupki bo dr powiedziala ze Mikołaj miał wszystkie objawy i dla niej diagnoza była prosta. Powiedziala też że ze swojej praktyki wie ze są takie sytuacje, gdzie rodzice oddają kał do badania a wynik nie wychodzi, mimo to ona widziala np. przy badaniu u tego dziecka robaczki. więc my diagnozowalismy na podstawi objawów.
Mikołaj tez się budzi w nocy normalnie tak 1 lub 2 na kasze , ale w chorobie to te jego budzenie było zupełnie inne, płakał krzyczał i wołał AAA. sen miał bardzo nie spokojny wierzgał sie stekal - koszmar
 
ja mam okap - uzywam i jestem zadowolona, sporo zapachów pochlania i tłuszcz też - przynajmniej tak mi się wydaje
to próbuje wstawiac zdjęćka. i mi nie wychodzi z żaby bo cos chyba trzeba jeszcze wstawic między ten kopiowany link? tylko zapomiałam co
 
reklama
Luszka - ja nie wyjechałam, byłam na ABT i siłowni :-) Ale czuję, ze dawno nie ćwiczyłam... o rany. I nareszcie wyszłam cos zrobić dla siebie, ewidentnie dla siebie, ale mi dobrze,
 
Do góry