reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

A propos kolejki po Syli prace ... chciałabym Wam powiedzieć, że ja byłam pierwsza ;-) Dawno, dawno temu miałam przyjemność oglądać pierwsze szkice naszej artystki tzn. z piewszych zajęć i już wtedy "zamówiłam" dzieła :-)
 
reklama
Doxa, nie wiem jak, tzn to nieprawdopodobne jest całkiem, bo jakoś wzięłam kawałek kurczaka, żeby zobaczyć czy się upiekł, i ten kawałek jakkos ominął gardło, a trafił w przełyk... masakra! ale chyba tylko ja tak potrafię sobie krzywde zrobić... no obłęd jakiś.
Wypiłam pełno zimnego, lepiej trochę, ale ogólnie to mi ręce opadły.
 
Magduś cos Ty robiłą kobieto?:wściekła/y: Jak tam, żyjesz?

a ja do ogórkowej kaszki manny dodałam bo cholircia nie mam ryżu a byłam pewna że jest. No cóż Iga nie bedzie miała wyjścia.

Hi hi dzięki dziewczyny, jak w takim tępie będę malowała to może za rok każdą z Was obdzielę, no bo przecież wolne chwile sa po to aby siedzieć na bb:laugh2:
o nas tak jak u Ciebie Vertigo, but przybiera na sile:tak: , ale damy rade nie? Co mamy nie dać;-)
 
A propos kolejki po Syli prace ... chciałabym Wam powiedzieć, że ja byłam pierwsza ;-) Dawno, dawno temu miałam przyjemność oglądać pierwsze szkice naszej artystki tzn. z piewszych zajęć i już wtedy "zamówiłam" dzieła :-)

no nie mogę, co za chwalipięta ;-)
 
Vertigo, panadol mam tylko, ale za to extra;-) Dwa wzięłam. Czekam az przejdzie. No nie mogę sama ze sobą, strach mnie we własnym towarzystwie zostawić.
 
reklama
Do góry