reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

A my właśnie wróciliśmy - ja z siłowni, Oli od babci. Olinek poszedł spać, a ja na BB ;-)

Luszka niestety nie znam żadnego dobrego dermatologa.
 
reklama
Znalazłam że w klinice na Koszykowej są dobrzy dermatolodzy ale dodzwonić sie nie mogę bo wciąz zajęte.
I jeszcze taka prywatna przychodnia na gocławiu ale dopiero na lipiec termin.
Swoja droga jakiś dobry lekarz może być skoro za tyle kasy(90 wizyta) ludzi tyle że takie terminy ;-)
Ja bede próbowac na koszykową tylko nie wiem kiedy mi sie uda.
 
Mala do powtorzenia, ale za rok;-) Juz nie moge sie doczekac:-D Kasiek ja mam laptopa, ale do pracy nie chodze, ale moze sie skusze i na spacer zabiore;-) Musze pochwalic Natka, ze bardzo ladnie pije ze szklanki, wczoraj co chwile przynosil ja i kazal sobie nalewac wody. Jak juz sie mu skonczyla to az sie przechylal myslac, ze moze jeszcze poleci:-)
 
My tez wróciłyśmy:-)
Teddy - wiem jak działają skróty, ale mimo wsyztsko za dużo kombinowania, mnie się nie chce, za leniwa jestem:-)
Luszka - witaj kochana. Derrmatologa nie mam, ale kurcze, faktycznie z lekarzami nawet dobrymi tajk jest że kolejki dramatyczne. Mój ortopeda bierze 200 za wizytę, a terminy dla nowych pacjentów są najwczesniej za pół roku...

zmęczona jestem, Natalia chyba też, bo spała dziś w ciąhgu dnia 30 minut.
 
Czy Wasze dzieci też się na Was uwieszają i na krok nie odstępują? Już jestem tym zmęczona! Nie wspominając o zachowaniach buntowicznych ;-) tzn. ja chcę teraz robić to, iść tam i takie tam ...
 
u nas tez nikt sie nie wiesza, no chyba ze odrobine na tacie, ale odrobine... okres buntu tez jakis tam mamy, ale objawia sie on tylko w jeden sposob "dajcie mi potrzaskac drzwiami, a juz niczego innego nie bede od was chcial"... ;-)
 
U nas jest straszne wieszanie na mnie:tak: Nawet w ubikacji siedzimy razem- dziecko na nocniku opatre o moja noge a mam na sedesie:-D wszedzie uczepiona nogi...:-D
 
reklama
Do góry