reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
dziendoberek... :-)

Syla, no pieknie... :-)
ale wiesz co, widac doskonale, ze masz b. entuzjastyczne nastawienie do swojego malowania, wszystko takie zywe... naprawde ekstra... maluj dziewczyno, maluj jak najwiecej... :-)

moje dziecko znielubilo wozek... no ale czego mozna sie spodziewac, kiedy caly poprzedni tydzien spedzil na nogach... tak ze skrajnosci w skrajnosc... :-)
za to wczoraj po raz pierwszy w zyciu unalam, ze juz niestety nie wszedzie moge sie z synem wybrac... nie bede opisywac jaka byla jego reakcja jak zobaczyl mnogosc drzwi w Komandorze, powiem tylko, ze Kamil musial z nim wyjsc...
 
Witam,

no więc póki co nie mam ani domku ani... samochodu... ehhh

kobieta chyba zaczyna cos kręcić! 65-letnia kobieta chce wziąć kredyt (min.150tys.) i dziwi się, że nikt nie chce jej go dać! A w piatek powiedziała nam, ze tylko w skarbowym musi posprawdzać formalności i tyle, a teraz sie okazuje, ze jeszcze a właściwie przede wszystkim chodziło o dobranie kredytu! I tak sobie myślę, że ona chyba od tak dała to ogłoszenie dla wybadania rynku, czy jej dom sprzeda się za taką cenę jaką podała. Wydaje mi się, że ona teraz da sobie spokuj i będzie go chciałą sprzedać znów za jakieś 3 m-ce ale już dużo drożej. Jej córka teraz uczy w szkole w Ostrowcu i do końca roku szkolengo ma tylko podpisaną umowę i wtedy chcą się przenieść do stolicy. Także spodziewam się znów ich ogłoszenia za jakieś 2-3 m-ce. :-(

Moje dziecko wczoraj spało w dzień dwa razy po dwie godziny! :szok: :-) I poszła spać o zwykłej porze a dziś rano kolejny szok! Wychodziłam do pracy o 7.45 to jeszcze gwiazda spała! :szok: :laugh2: I nawet dwie kupki tylko wczoraj zrobiła, no ale biedactwo nie miała czasu na więcej! :laugh2:
 
Witajcie kobietki,

dzięki wielkie:zawstydzona/y:

Tusiekn, dlaczego tylko marzenie, będę Cię wciąż namawiała, żebyś je zmaterializowała;-) Nie będziesz żałowała!!! Musisz, zrobić ten pierwszy krok i się zapisać. Ja przecież też nie będę z tego żyła:laugh2: robię to dla siebie, właśnie dlatego że zawsze to we mnie siedziało i wciąż było moim głębokim marzeniem. Teraz jak będę umierać nie będę już niczego żałowała, zrobiłam chyba wszystko o czym marzyłam.

Magdusiek, ja to w ogóle Cię podziwiam, ja jestem największym leniem jeśli chodzi o takie ćwiczenia, czekam aż spadną liście, żeby się trochę poruszać:laugh2:

Teddy, napisz co wyprawiał Prezes:-)

Mała, będzie i tak jak ma być. Czyli oczywiście najlepeij dla Was!!!!
 
Dzień dobry

Mała - no niestety obawiam się, że kobieta faktycznie dała ogłoszenie bo albo chciała wybadać rybnek albo uznała, że zanim trafi się klient trzeba trochę poczekac. Ale wiesz, nie ma tego złego itd.... zobaczysz, albo domek poczeka na Was albo będzie fajniejszy;-)

Ja nareszcie po normalnej nocy, Natalia obudziła sie o 6:00, chciała dospac ze mną (wieczorem mnie nie widziała, więc stęskniona), przytruliła się i poszła spać -do 8:30, no genialnie. Teraz mały pokaz mody dziecięcej i zaraz spadamy.
Kaszle dalej, ale juz przechodzi. Myślę, że jeszcze kilka razy mnie to czeka, bo co zęby to Natalia katar i kaszel. A wszystkich nie ma;-)
 
Mala, no szkoda.... jak ja nie cierpie kretactwa, nas tez tak wlasnie wyrolowali... szkoda, ze malo ludzi zalatwia sprawy konkretnie i bez niedomowien...
a nie myslalas o postawieniu swojego domku???
 
właśnie wróciłam z wydz. komuniakcji. Autko oficjalnie już nie nasze...
teraz kupię sobie wygodne buty... ;-)

Syla pięknie malujesz!!!!!!!!! Masz naprawę talent kobieto!!!!!!!!!!!!! Ja porposze kilka Twoich prac na ściany w moim nowym (mam nadzieję) domku!!!!!!! nie żartuję!!!!!!!!

Teddy na działkę trzeba wydać kasę...
 
reklama
teraz musiałabym kupić działkę i zacząc sie budować a na to nie mamy kasy... Na domek będziemy mieli ze sprzedaży mieszkania i dobierzemy kredytu. A tak to wydalibyśmy kredyt na zakup działki i co dalej? za co się budować? a gdzieś trzeba mieszkać dopóki nie pstawimy domu. Poza tym już chyba nawet nie miałby nam kto postawić ten domek, bo wszyscy fachowcy na wyspach... ;-)
 
Do góry