reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Kasiek tak, Oli rano lubi pospać, to i ja odsypiam nockę ;-) Chociaż, łobuz jeden, wczoraj i dzisiaj wstał po 8 :-( Mam nadzieję, że to chwilowe i szybko mu przejdzie!

Atas witaj, miło że odezwałaś się! Dobrze że jesteś w domku, zawsze to spokojniej i wyspać się można :-) A jeśli chodzi o moją pracę, to różnego rodzaju pracki na komputerze.

Teddy super wieści, daj znać jak sfinalizujecie temat! Koniecznie wklej fotki "nowego" Krystiana!

Jazz no nareszcie się odezwałaś! Fajnie że wyjechaliście na narty! Ignaś już jeździ? ;-)

Mała życzę Ci już tylko takich nocy, a w niedługim czasie nocek bez pobudek!

Magdusiek spałyście do 10? Szok! No i gratuluję wyspania :-) A na uczenie porządków nigdy nie jest za wcześnie :-)
 
a jedziesz czy idziesz? tzn wyjazdowe czy w W-wie? Daj znac, Kamil chętny, mówił, że na wiosnę jakoś mnie pośle;-)
 
Doxa jak trzeba wyglądać żeby mąz zorientował się, ze potrzebne żonie SPA? ;-) Bo wg mnie Doxa jest zawsze w świetnej formie! A to oznacza, ze mężuś kochany miał świetny pomysł! NIe no nie wytrzymam! Musze dziś rewolucję w domu zrobić! ;-) :laugh2:
 
Magdusiek to zaproszenie jest do salonu Warszawie (1 dzień), muszę je zrealizować do 13 maja, a na wyjazdowe też chętnie pojadę, na minimum weekend, więc możemy się umówić :-)

Mała trochę pomarudź, daj do zrozumienia że byś chciała, powiedz że koleżanka dostała taki prezent ... może załapie ;-)
 
hi hi! ok spróbuję! a jutro jeśli się nie odezwę tzn że mąż wygrał! :-D i że butów nowych tez nie będzie!
 
reklama
Do góry