reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Mała - nie poddawaj się tylko walcz! Kosmetyczka to nie spa, wytłumacz męzowi różnice;-) a buty to przeciez wyższa konieczność.
 
reklama
magdusiek ja chyba jednak przyjde do ciebie na kurs!
a o butach jak powiedziałam to usłyszałam tylko ironiczne:"to może teraz pojedziemy?" (była godz. 20.30) :wściekła/y:
dziewczyny na jaki rozmiar kupujecie czapeczki dzieciakom?
 
Mała - ja bym pojechała:-)
Na kurs zapraszam, chetnie pomogę.
A czapeczki Natalia ma przeróżne, ale te, które najbardziej na nia pasują sa chyba 46 czy jakos tak.
 
trzeba bylo nieironicznie powiedzec, ze tak... ;-)


czapke mamy 2-6 m-cy (HM, one sa wieksze), a normalnie 44-46....
 
Dzien dobry,

Nati wczoraj na kolacje zjadl 2 parowki i chyba jest cos w tym co kiedys pisaly dziewczyny;-) , byl rozbrykany przez caly wieczor. W lozeczku odprawial cyrki, zabawne bylo jak Tata go kladl, juz zasypial i za chwile glupkowaty smiech. Jak maz wychodzil z pokoju to Natek dopiero mial ubaw, do Nas nie dal sie polozyc. W koncu wyszedl i lobuzowal pol godziny, po czym sam mnie wzial za reke i poszlismy spac. Dziewczyny nie dawajcie parowek maluchom na kolacje;-) :-D :-D
 
reklama
Tusiek, bo parowki sa tluste i ciezkie, zawsze po ciezszej kolacji sie gorzej sypia... :-)
 
Do góry