reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

moja Zuzia lubi cytrynę więć byłby problem. :-D A ja właśnie do lata chcę żeby ja całkowicie odstawić. :tak:
Wyczytałam, ze podobno do 2 roku życia powinno sie przestac karmić dziecko piersią.
 
reklama
Jazz, dasz rade.... wszystkie mamy daja.... w koncu zaden 18-latek nie ciagnie juz mamowego... tego, no... ;-)

Mala... musze synowi pstryknac cos w nowej fryzurze, ale teraz jakos nie mam czasu przez te chalupe... w weekend poszaleje z aparatem... ;-)
 
generalnie bezproblemowo.... pod koniec troche sie zniecierpliwil....
gumowe walki do papilotow rulez... ;-)
 
Dzień dobry
Jazz - nareszcie jesteś!
Atas - spokoju i braku komplikacji życzę.
Teddy - trzymam kciuki.
Mała - no piękne to co piszesz! Gratuluję!

A ja dziś spałam do 10:00!!!! Szok. Razemz Natalką. Obudził nas sms;-)
A teraz wprowadzam moją córkę w świat porządków, nie wiem czy powinnam, bo u mnie z porządkami na bakier, ale może Natalia mnie zmobilizuje, póki co sprzątnęłyśmy pranie z suszarki i wpólnie odkurzyłyśmy mieszkanie. A teraz sądząc z odgłosów Natalia sprzata na moim biurku i układa flamastry, i klawiaturę, chyba z kurzu;-)
 
No i witajcie dziewczyny,

Jazz, jak miło Cię widzieć. Zapisz koniecznie Gabrysia na poważny kurs, warto sprawdzić, może już czas. Podobno takim granicznym wiekiem jest 11-12 lat. Oskar ma 10 ale doszłyśmy z panią plastyk i Oskarem do wniosku, że może spróbować i chyba to było trafione, pani mówi że nieźle uchwyca ruch ciała....a dziś mi mówił, że szkoda, że tylko raz w tygodniu są zajęcia, choć ostatnio widziałam że po ok. 2 godzinach był już zmęczony. No ale on prosto po szkole, świetlicy...nie miał czasu odpocząć.
Trzymam kciuki za odstawianie.

Teddy, no to super, oby teraz się udało!
To będziemy sąsiadkami a dzieciaki kumplami:-)

Magdusiek, no to fajnie że się wyspałyście.
 
reklama
Mała - wyślij kogos o kropelkę, na dzień powinno pomóc. Przynajmniej żebyś miała jak do domu wrócić.
Syla - ja wciąz jestem pod wrażeniem i wciąz bardzo kibicuję;-)
 
Do góry