reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!!!! Jak samopoczucie przyszłych mam ??? U mnie fatalnie boli mnie brzuch i poszłam z tym do lekarza, po badaniu okazało się ,że mam to samo co w pierwszej ciąży czyli skurcze macicy.Po lekarskiemu macica stawia się i jest twarda.Lekarz kazał mi jak najwięcej odpoczywać i brać nospę kilka razy dziennie, jak objawy nie miną do przyszłego tygodnia to niestety będę musiała się położyć do szpitala.A JA NIA CHCĘ!!!!!!!!! Mam nadzieję ,że będzie oki.POZDRAWIAM!!!!
 
reklama
Dziewczyny! To już dzisiaj!!! Obudziłam się o 5:30 i nie mogę spać (a położyłam się koło północy). Mężulek smacznie chrapie, a ja już przeżywam ...
Wieczorkiem zdam relację.

Miłego weekendu :)
 
Już jesteśmy po!!! Ale ulga! A jakie szczęście!!!!!!!!!!!!

A więc zacznę od najważniejszego, WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU! To co na ten moment lekarz mógł zbadać, wszystko jest w normie  ;D ;D ;D
Wiek dziecka wg USG jest dokładnie, co do dnia, taki sam jak wiek wg OM, czyli 16 tc i 4 dni  :D
Poza tym wiemy już na 100%, że będzie to CHŁOPCZYK  :laugh:
Do tego wszystkiego słyszałam bicie serduszka! Ale przeżycie, a jak szybko biło  :o
Taaaaaaka szczęśliwa to już dawno nie byłam  ;D ;D ;D  Chyba po pierwszym badaniu ginekologicznym, kiedy lekarka powiedziała że tym razem jest ciąża to byłam podobnie szczęśliwa, ale jednak teraz jeszcze bardziej!
AAA a nosek to mój synuś ma dokładni taki jak ja  :laugh:
Przebieg całego badania mam w postaci filmu na CD i już 2x oglądałam :) Mój malutki dokładnie nam wszystko pokazał i stópki i rączki, i kręgosłup, i jajeczka z ptaszkiem  ;), i pęcherz z innymi wewn. organami. Kochane dziecko!!!! :-*
Nie macie pojęcia jaka jestem szczęśliwa, że wszystko jest w jak najlepszym porządku!!!!!!!

Pamiętajcie pozytywne myślenie działa cuda!!! Ja po ostaniej nieudanej ciąży, tym razem zakładałam że wszystko będzie dobrze, że nie ma innej opcji i TAK JEST. Owszem jakieś obawy zawsze zaprzątają naszą głowę, ale nie dajmy się. Dziewczyny u Was też wszystko będzie dobrze. Głęboko w to wierzę!!!!!!!!

serdecznie Was pozdrawiam i życzę Wam podobnych, pozytywnych wrażeń!
 
Doxa - nie masz pojęcia jak się cieszę. No i co, warto było?? ;). A nie mówiłam, że jest duża szansa, że zobaczycie płeć dzidzi. I jak będzie mieć na imię?? ;). Skoro wiecie już, że chłopak, to macie o 50% mniej główkowania ;D. A bicie serduszka ? JA jeszcze nie słuchałam. Dopiero na następnej wizycie czyli około 23 maja. :D. A mąż - też przeżywał??? ;). Doxa - jak możesz to udostępnij płytkę. Z chęcią zapoznałabym się z waszym chłopakiem ;). A jeśli nie to chociaż zdjęcia (chociaż nie wiem czy miałaś robione, bo przy filmach nie wiem czy robią).

 
I jeszcze coś - naprawdę się cieszę Doxa. Razem z Tobą. Ze wszystko w porządku, i że jesteś taaaaka :D :D :D szczęśliwa.

 
Doxa cieszę się razem z tobą.Miło usłyszeć ,że ktoś jest szczęśliwy i zadowolony.Gratuluję ślicznego i zdrowego chłopczyka, życzę ci aby rozwijał się pięknie i nie przysparzał mamie większych dolegliwości.Trzymaj się i pozdrawiam serdecznie!!!!!
 
Hey mamusie! :)
No to wracam do pracy i na forum oczywiście! :) he he
Wróciłam a tu nadal śmierdzi jak cholera!!! :(
No widzę że nie próżnowałyście przez weekend. :) Pogoda dopisała to pewnie i humroki też. :)
Doxa gratuluję!!! Jejku już wiesz, że to będzie chłopczyk, ale super! Też bym chciała ale z drugiej strony nie chcę. ;) Wolę chyba niespodziankę przy porodzie, choć jestem taka ciekawa ze nie wiem czy wytrzymam! :) Strasznie się cieszę, że wszystko jest ok. Czy to nie wspaniałe uczucie usłyszeć takie roszalałe malutkie serduszko?! Mnie łzy stanęły w oczach jak usłyszałam! :) :) :)
No i jak tam wasze brzuszki, bo ja się już naprawdę nie mieszczę się w astare ciuszki! :)
 
Asiu kochana - Lekarz, który robił mi badanie powiedział, że płeć widać już w 15tc (dla nich 15tc jest wtedy gdy się skończy). Może to zależy od sprzętu, lekarza i zapewne od dziecka tj. jak się ułoży. Tak więc Ty na swoim badaniu na pewno też już się dowiesz kto u Ciebie mieszka :)
Z imieniem mamy mały problem, tzn. mi się podobają nowoczesne imiona, a mojemu mężulkowi bardziej tradycyjne. Zobaczymy ... Na tazie żadnych konkretnych typów  ;)
A bicie serduszka brzmiało jakby konie galopowały (140/min) i oczywiście mam je nagrane na filmiku, więc coraz sobie słucham ;D ;D ;D
Mąż oczywiście, że przeżywał, aż ręce mu się spociły z wrażenia! Pierwszy raz w życiu coś takiego oglądał i na dodatek własnego syna  :laugh: Chyba tak po cichutku myślał, że będzie to dziewczynka, ale ucieszył się, że synek przedłuży nazwisko :)
Asiu, niestety na tym filmiku nie ma komentarzy lekarza, więc jakbyś go oglądała to widziałabyś tylko szare plamy  :( Lekarz stwierdził, że 16tc nie jest najlepszy na USG, bo jeszcze nie wiele widać. W ogóle był zdziwiony, że w takim momencie przyszliśmy, ale jak mu opowiedziałam "moją historię" to był wyrozumiały. Zdjęcia mam, tak nawet 3 :) Spróbuję coś tu zamieścić, ale dzidziaj mój mężulek zabrał je do pracy by zrobić xero, zeskanować itp. - tak więc może wieczorkiem albo jutro przedstawię Wam moje maleństwo :)

Kasiu, dzięki za ciepłe słowa i gratulacje. A co u Ciebie? Mam nadzieję, że dzieciątko nie daje Ci za bardzo w kość  ;)

Teraz jak juz wiem, że to chłopiec to zamawiam u wszystkich moich koleżanek ubranka i co tylko mają już niepotrzebnego, a dla mnie przecież niezbędneg  ;) Większość z nich ma właśnie synków!

Piszcie co u Was i małych kruszynek!
pozdrawiam  bardzo słoneczniek, bo dzisiaj chyba słońca nie zobaczymy
 
Cześc mała! Jak Ci minął weekend? Odpoczęłaś troszkę, poleniuchowałaś?
Ja bardzo chciałam znać płeć, z resztą lekarz spytał się czy chcemy wiedzieć, tak więc jeśli nie zechcesz to Ci nie powie ;).
Też straaaaaaaasznie się ucieszyłam, jak usłyszałam że wszystko jest OK, że żyje, jest zdrowiutki itp. Lekarz po kolei mówił co mierzy i co to oznacza, np. powiedział: teraz mierzę obwód główki ... w ten sposób wykluczam wodogłowie. I tak z każdym narządem. Cieszę się, że poszłam na to badanie, ufffff naprawdę duża ulga, poprzednia ciąża pusta, a tym razem się udało!!!

Ja już niestety nie mieszczę się w stare ciuszki, zakupiłam już sobie 2 pary nowych, ciążowych spodni. Najgorsze jest to, że mi przybywa wszędzie nie tylko w brzuszku tj. i w biodrach, i udach, i rękach, o biuście już nie wspomnę. Ale u mnie to niestety rodzinne  :(.  Muszę się teraz pilnować z jedzonkiem :(, żeby za bardzo się nie roztyć (moje 2 siostry tyły po 20-30kg).  Na szczęście wilczy apetyt z pierwszego trymestru mi przeszedł!
 
reklama
Do góry