reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
nieeee.... na dzialce mielismy normalny kibel (szambo) prysznic z ciepla woda...
a teraz jedziemy na opustoszala wies, gdzie 50 lat temu wszyscy do stanow nawiali... czyli nie ma nic...
....przepraszam, kot jest...
 
Witam z rana wszystkie mamusie i ich dzieci.
Myslalam ze Tomek jest chory bo wczoraj cala noc sie budzil ale nie. W ciagu dnia nic mu nie dolegalo super humor itp. Z kolei dzis w nocy znowu sie tak strasznie krecil. Przez prawie 1h nie mogl usnac. Jak jadl juz przez dluzszy czas o 5-6 to teraz o 2:30 musze mu dawac. Nie wiem co to moze zeby w koncu? Ale nic nie czuc pod palcami. Wrrr
Chyba dzis na noc dam mu viburcol.
 
dzien dobry,
dziewczyny, dzieki za rady i troskę,
w nocy goraczka ciut spadła, 38,8, Natalia dostała czopek i tak się bujałysmy przez całą noc, ona ciągnęła, ja siedziałam - ale nawet spac mi się nie chciało. Przysypiałysmy obydwie na maksymalnie 45 minut i znowu. Przynajmniej wiem, ze piła i że przeciwciała jakies dodatkowe dostała. Rano 36,2, poszłysmy do lekarza, płuca i oskrzela ok, ale czerwone gardło. Na razie Natalia dostała dwa paskudne syropy, witaminę c, ew wapno i jesli temperatura się trzyma to wedrujemy do lekarza po antybiotyk. Mam nadzieję, zer jednak się nie utrzyma. I ze to tylko infekcja gardła.
 
No właśnie, nie wyglądało mi to na trzydniówkę. Super że rano nie miała temp. - dobry znak.

Trzymam kciuki aby po syropach przeszło!!!! Buziaczki dla Natalki. Silna dziewczynka.
 
Magdusiek super wieści! Od rana co chwilę zaglądam ... już miałam SMSka pisać. Mam nadzieję, że gorączka już za Wami i syropki resztę załatwią!
 
Witam (z pracy - bo szef dopiero we wtorek wraca to korzystam  ;D )

Magdusiek cały czas mi to pachnie trzydniówą, Dawido też przy trzydniówce miał czerwone gardło (a i Efunia mi mówiła że to czesty objaw trzydniówkowy)
Nie dawaj jej na razie antybiotyku - bo co jak 4 lub 5 dnia ją wysypie i będzie to jednak trzydniówa? A skutki antybiotykoterapii będą potem  :(
Nam kazali zbijać temp Ibufenem albo apapem (ibufen działa jeszcze przeciwzapalnie, ale Dawido nie chciał go łyknąć za Chiny Ludowe ;D)
W Wawie teraz kupa dzieci łapie tego wirucha - najlepszym przykładem mój Dawidos a wcześniej Igunia Syli U mnie na osiedlu sporo dzieciaków też ma bo w przychodni mi mówili - na Kabatach również (wiem od koleżanki), więc duuuże prawdopodobieństwo że np gdzieś na spacerze bidulka podłapała - a to cholerstwo strasznie zaraźliwe jest

Trzymajcie sie obie  :-*
 
reklama
Do góry