reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

magdusiek mała bidulka - ale mi dr mówiła że przez kilka dni trzymać trzeba diete - więc jak nie chce to nie dawaj jeśc tylko niech duuuuuzo pije
 
reklama
magdus, Antonina prosila wysciskac Natalke... a ja prosze tylko o poglaskanie, nie bedziemy dziewczyny meczyc sciskaniem ;)
 
Anna - z mojej i Kamila firmy dostaję czasem, to bardzo przyjazna firma z rodzinną atmosferą, to wklepywanie jest bardziej gestem w moją stronę niż potrzebą dodatkowych rąk do pracy.
Vertigo - dzięki.
Teddy - zebys wiedziała z tą dietą ;) Nie skusił jej nawet serek waniliowy, tylko cycek i chrupki kukurydziane są ok. Soczek be, woda be, zupa be, owoce be...
 
magdusiek, pozdrowienia dla Natki, co by się szybko wychorowała :D
U nas niestety był antybiotyk, bo gardło było bardzo czerwone, a czwartego dnia pojawiła się wysypka. Tak więc trzydniówka z niepotrzebnym antybiotykiem :mad: Mam nadzieje, że nie zaszkodzi
 
Nie chcę jej teraz pchac termometru, ale na moje wyczucie ma mniejszą, głowa ciepła, ale nie rozpalona, pewnie ma jakieś 38 :) Ale nie chce nic oprocz mleka. I dramat z lekarstwami, no ale trudno, jakoś jej wmuszamy.
 
reklama
Do góry