reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam wieczorową porą :)

Magdusiek duuuzo zdrówka do Natalki oby temperatura szybko spadła

Patka trzymaj się będzie dobrze.

U mnie też powrót do pracy zbliza sie nieubłaganie :( 28 sierpnia trzeba isc ptrzygotować sale no i pewnie bedzie rada pedagogiczna a 1 września zacznie sie na dobre.

lindsay pisze:
A co do tego nic nie robienia to sie przyłączam. Jak nic nie robie to makabra-rozlazla jestem a wszystko do zrobienia zajmuje mi duzo czasu, a teraz jak mam duzo obowiązków to jestem super zorganzizowana i wiecej mi sie chce.
Dokładnie tak samo u mnie..... :)

Byłam w galeryjce dzieciaczki jak zwykle The best :)

Jolik tez mamy taki "kojec" ;D nawet kolor się zgadza
Doxa Olik jak zwykle przystojny i super ubranko miał na chrzcie. Czekamy na wiecej fotek :)
Lindsay Ale Macio sie zmienił :) i jak wyrósł. A uśmiech ma rozbrajajacy :)
I tak w ogóle to ja chcę w góry... :)
... i nad morze :)
Magdusiek Natalka boska a najbardziej podoba mi się zdjecie kiedy patrzy na mewy :)
 
reklama
Lindsay Dzięki :) Bardzo chętnie ale chyba w tym roku się nie uda :(. Natka już w przyszły poniedziałek idzie do złobka na adaptacje.
Ale w przyszłym roku kto wie... kto wie... :) ;)

Padam.
Ide spać
Dobranoc
Miłych snów. :)
 
czesc laski i bobaski... :)

Lindsay, ja sie do pracy nie wybieram, ale tez pracuje w domu, co dla mnie wcale nie jest fajne, bo nie umiem sie skupic... zawsze znajde sobie cos innego do zrobienia... ;)
Misiek mi weekend zorganizowal... zabiera nas na wies... jutro wyjezdzamy rano... ::)
 
reklama
no wlasnie, wychodek... ja nie lubie sie relaksowac z pajakami i muchami... ::)

a pranie tez se zrobie... a co, wolno mi... ;)
 
Do góry