reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Te syropy takie paskdne, ze chyba jej siłą będę wlewała :( Ale tez jestem zdania, zeby z antybiotykiem poczekac. Póki co poniedziałek aktualny, rozmawiałam o tym w przychodni, tym bardziej, ze widac różnicę w mozliwosci otwierania oczek.

Teddy - ona ten brasil chyba od razu wywaliła :)
 
reklama
Magdusiek Jak ostatnio Tomek mial zaczerwienione gardło to lekarka kazała poczekać bo powiedziala ze to moze od kataru. I miala racje a na goraczke naprawde dobry jest ibufen. Wiec polecam i zycze wam duzo zdrowia:)
 
Kasiek - dzięki, chyba tak.
Nie powiem jaką k... zrobiła i co ubrudziła ;) Spodnie miała mokre, pół lazienki, częśc pokoju, szok. Wyciumkała mnie za wszystkie czasy i poszła spać. Nareszcie.

Dobrze, że moja mama przyjedzie po pracy, będę miała szansę coś zrobić.
 
Magdusiek ciesze się ze z córeczką lepiej. Mikołaj tez miał gardło zaczerwienione przy trzydniówce, ja takze polecam ibufen i czopki eferalgan dla dzieci. U nas oprócz rozwolnienia były jeszcze wymioty ( ale to prawdopodobnie od goraczki) więc dr myślała że to rotawirus i dostaliśmy taki specyfik o nazwie baktrim.

hej dziewczyny a co to za praca w domu - może ja też mogłabym tak pracować? co robicie? bo przeraża mnie myśl powrotu od 1. 09. 2006 do pracy - tak naprawdę to wracam już za 9 dni - 26.08. pierwsza po wakacjach rada pedagogiczna - brrrrrrrrrrr ::)
 
No proszę a mi się ciągle wydawałao, że trzydniówka to tylko temperatura wysoka bez innych objawów....a tu piszecie, że i czerwone gardło. ..a wysypka na koniec też była u Waszych (z czerwonymi gardłami) maluszków?

...przy trzecim będę wiedziała ;D
 
anna.... ja to akurat mam zlecenie z pracy - katalog dla firmy robiacej wentylacje... i pieprze sie z nim od porodu... ::)
 
*syla* no u nas wysypka to taka delikatna była - takie jakby plamki na całym ciele

Teddy no to ja takie zlecenia mnieć nie będę - bo co ktos mi zleci prywatne uczenie dziecka literek i cyferek - no nie sadzę, kiedyś pracowałam w księgowości - bo ja technik ekonomista jestem też ale juz nie stety firma upafdła i nic z tego :(
 
reklama
Anna, ja tez czasami dorabiam w domu - jak trzeba cos wklepać itp. Ale rzadko...

Daję Natalce własnie eferalgan w czopkach. Nic nie chce jesc tylko na piersi wisi i jęczy.
 
Do góry