reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witam wszsytkie brzuszki,

JolikGratki!!!!

Mati ja mialam plec potwierdzona w 21 tygodniu, jak dizdi nie jest wstydliwa to od 20 tygodnia mozna dobrze zobaczyc.

A tak na marginesie dziewczyny wesele bylo super, i zakupy w piatek sie oplacaly caly weiczor zbieralam komplementy jak ja to super wygladam. :)
 
Dzieki Anja.

Shape wydal fajny dodatke, specjalnie dla mam, czytalyscie? Jest tam pare przepisow na sniadanie, obiad i kolacje, opis przebiegu ciazy, porady - co nam wolno a czego nie i kilka innych ciekawostek. Polecam. (Zaswiadczam, ze w wydawnictwie nie pracuje;)
 
zaraz jadę na usg i jak wrócę to napiszę co i jak
a jak będą fotki to oczywiście zamieszczę
papatki brzuchatki ;D
 
Mati,

Ja mam co miesiąc USG, bez proszeni. Mój lekarz, 2 tygodnie temu oglądfał mnie od "dołu" dopiero drugi raz. Wszystko sprawdza za pomocą USG. Badanie i przyjemniejsze i wygodniejsze. Na następne jadę jutro, bo podobno coś się sprawdza z serduszkiem u malucha w 23 tygodniu. Mam nadzieję, że tym razem z wrażenia nie zapomnę zdjęcia i się Wam pochwalę.
 
No wróciłam,witam znowu muszę zmienić paseczek bo data porodu wróciła mi do poprzedniej czyli na 14 październik jutro Wam napiszę co po USG a teraz idę już spać bo okropnie jestem zmęczona.Dobranoc
 
reklama
Karen my tu przeważnie mamy suwaczki z datą ostatniej miesięczki i nie zmieniamy ich za każdym razem jak wychodzą inne daty po badaniach, więc może też sobie ustaw z OM i już ;)

Ale tu dziś cisza, nikogo nie ma :( Pewnie wszystkie przylecą jak ja pujdę spać.

Jolik serdecznę gratulacje, tak się martwiłaś a tu 5
 
Do góry