reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Ja też uciekam, północ wybiła, trzeba iść spać .... a codziennie sobie obiecuję że będę wcześniej chodzić spać!

Dobrej nocki :)
 
Ja też zmykam
co tak bedę sama siedziała........
k025.gif

Zresztą tez sobie obiecałam wczesniej chodzić spać bo później wyleguję sie do 11

DOBRANOC WSZYSTKIM
b020.gif
 
czesc laski i bobaski...


nie dosc, ze nie mam meza, to jeszcze mam ochote go zabic!!!

dupek jeden ma taki wkurzajacy budzik w telefonie... i chyba ze sto razy go prosilam, zeby zmienil, bo cala rodzine stawia na nogi (nadmienie, ze to taka wojskowa popudka glosowa)...
no i sobie nie pospalam...
jestem wsciekla, chce mi sie ryczec i bede dzis okropna... :(
 
Dzień Doberek!
Gorąco tu!
To może i ja się z mężem pokłócę, żeby nie odstawać?!
I będziemy mogły założyć wątek "samotne paździeernikowe matki, z wyboru" ;)
 
Dziewczynki,
z innej beczki Aletka zgodziła sie pozamykać nam wybrane wątki. Trzeba zmobilizować dziś jeszcze siły, utworzyć listę uprawnionych, dodać do tej listy Aletkę i Nanah i przesłać.
Ja mogę się podjąć, ale znając moje roztrzepanie, jeszcze kogoś pominę nieświadomie of kors i bedzie dym. Czy Małgonia może się uśmiehnąć do Miejscowego Żandarma i ślicznie poprosić o takową listę. Bo Żandarm wszystko wie i wszystko ma pod ła[ką, gdyż niejedną listę już tworzył :angel:
 
liste masz w statystyce... ale moge Ci ja przeslac "pisana"... tylko zastanowcie sie kogo dopisac...
 
Dobry dzień wszystkim :)

U nas dzisiaj zimno, pochmurno i śnieżnie.
Nie nacieszyłam się ostatnim spaniem dzieciątka, dzisiaj znowu pobudka o 3 rano na jedzenie. Na dobre wstała ponad godzinę temu a jeszcze nic nie zjadła. Szlag mnie trafi, teraz nie chce jeść a potem mi znowu w nocy wstanie. Ja nie wiem może o tej 3 podawać jej wodę? Bo ja już nie wiem czy to z przyzwyczaje nie wstaje czy rzeczywiście z głodu. No bo jest teraz prawie 9 rano a u nas jeszcze bez jedzenia, tak jakby mała wyrzuciła sobie karmienie o 6 rano. Ale ja zdecydowanie wolę ją karmić o 6, bo mi i tak wstaje wyspana najpóźniej o 7 rano.

Lecę poczytać zaległości
 
reklama
Do góry