reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie,

a u mnie coraz gorzej z gardłem :( ... Małgoś napisz co dokładnie i w jakich dawkach zalecił Ci łykać wterynarz ...

około 11 przyjedzie do mnie bratanica, ma jeszcze ferie ;) może zajmie się trochę Olinkiem, a ja będę leżeć :)

Sorki laseczki, ale na wstawianie zdjęć na razie nie mam czasu :( wybaczycie?
 
reklama
Teddy a jak dużą masz skrzynkę? ;) Bo aby wysłać to muszę je zmniejszyć! A zrobiłam 45 zdjęć :)
 
dzien bobry ,

my juz po pobraniach krwi, moczu itp.. bedziemy wiedziec co i jak. licze ze w koncu bedzie ok, bo juz sie zaczynam martwic. :(

chorowitkom zyczymy zdrowia :-* :-* :-*

poza tym slisko u nas w p.... i nie wiem co bedzie ze spacerem. wczoraj Michal wywalił sie z Małym na chodniku. dobrze ze był w nosidełku. brrr. od razu pomyslalam o Kaszu jak to nie wiele trzeba...
 
Doxa,
Calcium Sandoz 500 - 4 razy dziennie,
Rutinoscorbin 2 tabletki - 4 razy dziennie,
tymianek i podbiał do ssania wg potrzeby, nie więcej niż 8 na dobę (całą) ja ssię nawet w nocy, bo wtedy to aż mi się płakac chce tak mnie boli. czoch, miód, lipa, cytryna, leżonko
 
Małgoś dzięki :-*


TYMUŚ wszystkiego najlepszego i oby godziny bez mamy upływały Ci baaardzo szybko! :)
 
reklama
Witam mamuśki!!!
Cieszę się,że spotkanko wam sie udało.
Mieliśmy iść dzisiaj z Julką na usg stawów biodrowych ale zrezygnowałam.Na dworze plucha , jeszcze złapiemy jakąś infekcję i będzie niewesoło.Zadzwoniłam przesunąć sobie termin i tyle.Moje dziecię też strasznie marudne a dziąsełka ma bardzo opuchnięte,myślę że to na zęby ale zobaczymy.Starsza dziecina miała pierwszy ząbek jak skończyła 3,5 miesiąca, więc może mała też już zaczyna ząbkować.
Wszystkim chorowitkom życzę szybkiego wyzdrowienia!!!!!

TYMUŚ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!
 
Do góry