reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za życzenia :D

Syla, Kasia Mam nadzieję ze Wasze dzieciaczki szybko wrócą do zdrowia.

A ja rano byłam na wizycie u gina myślałam że zamarznę było -20st. Wyniki mam dobre właściwie to tak dobrych to dawno nie miałam. Hemoglobina 13,1 to w ogóle cud ;D
Co do antykoncepcji to podtrzymała zdanie ze hormony odpadają. Ja też nie chcę zresztą ryzykować bo to przechodzi do pokarmu.
 
reklama
Dzięki Luszka, ja też mam taką nadzieję.

Mi moja gin zapisała jednoskładnikowy - cerazette ale i tak go nie wykupiłam bo nie lubię nic łykać (Teddy bez komentarza proszę ;)) a jeszcze jak karmię......

Ale wy dziewczyny dajecie dziś czadu....a ja nawet czerwonej łyżeczki nie mogę obejrzeć, nie mówiąc o Oliku i reszcie zdjęć.

Ej, czemu mi się nie otwierają zdjęcia. Zaczyna mnie to wkurzać.........

 
Byłam w galeryjce...

Małgosia Jasio zrobił niezły przekręt :D
Madzia_33 Julka przecudna. :) Słodko wyglada na tych zdjęciach.
Doxa Ty to masz dobrze - nie musisz Olika karmić łyżeczką bo sam sobie doskonale radzi ;) :D
 
Malgos, ja widze, ze Jasiek robi przekrety w druga strone niz Prezes (a wlasciwie juz robil, bo juz zapomnial)...

jak to jest, w ktora strone najpierw trenowac???
 
Syla ja się jej pytałam właśnie o cerazette i mówiła że to jest środek dopuszczony dla karmiących (oprócz tego wspominała o innym ale nie pamiętam nazwy chyba na D). Powiedziała mi też że mimo wszystko nie jest udowodnione czy to nie będzie mieć wpływu na Natalke. Składniki napewno przenikają do pokarmu i może mieć ona później np zaburzenia miesiączkowania.
 
reklama
Do góry