reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Kochane, weźcie no jakiś planik ręcznie malowany tutaj zarzućcie. Ja nie z tej strony Warszawki więc wolałabym nie krążyć wkoło w godzinach spotkania ale posiedzieć z Wami w cukierence ;)

To chyba gdzieś blisko stadionu 10-cio lecia????

Jak wszystko wypali to też się stawię. Chybaże się pobijemy z mężem o samochód.
Wtedy ta posiniaczona baba w drzwiach to ja ;D ;D ;D ;)

Luszka, jak będę jechała mogę Cie zabrać! Daj znać.
 
reklama
i co Teddy ze spotkaniem ? bo misianka jest stosunkowo blisko mnie i szkoda by bylo stracic taka okazje, tylko ze ja jutro kompletnie nie moge :mad:
 
przeciez nic nie stoi na przeszkodzie, zeby spotkac sie rowniez po Nowym Roku... ale jestem swiecie przekonana, ze im bardziej planowane spotkanie, tym czesciej kazdemu cos innego wypada... :)

.... w zwiazku z tym najlepiej po prostu wyjsc jutro z domu i zjawic sie o 12 w Misiance... i za bardzo o tym nie rozmyslac... :)

Syla, ja tez nie mam pojecia gdzie to jest dokladnie... sie znajdzie... :)

mam autobus o 11.13, gdzies 11.50 bede przy Zielenieckiej, zaczem przejde Zieleniecka.... mysle, ze maksymalnie 12.10 bede na miejscu... :)
...wczesniejszym nie przyjade, bo nie jest niskopodlogowy, a jestem baaardzo wygodnicka... ;)
 
Witajcie!!! Nie macie pojęcia jak wam zazdroszczę tego spotkania.Bardzo chciałabym was wszystkie zobaczyć i porozmawiać w realu, niestety Chorzów troszkę za daleko.Bardzo proszę o dużo fotek  i relację.Moja Julcia kończy dzisiaj 2 miesiące i będziemy świętować same w domciu, bo małż w pracy a pozatym strasznie dużo śniegu nawaliło i chyba nie dam rady nawet na spacerek wyskoczyć.

Magdusiek wszystkiego najlepszego z okazji roczniczki dla twojej córeczki, wzniosę toast za wszystkie nasze pażdziernikowo-listopadowe dzieciaczki (drink mleczny) :)!!!!
 
Spóźnione ale serdeczne życzenia dla Wszystkich bobasków które w ostatnim czasie obchodziły swoje miesięcznice. (Ale gapa ze mnie.) Moc całusków i uścisków od Natalki i ciotki Luszki. :-* :-* :-* :-*
 
reklama
Do góry