reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
no, wyobrażam sobie co czujesz :mad:
u nas nie było ciepłej wody przez tydzien w sierpniu... musieliśmy się myć w misce... ale o tym wam już pisałam :laugh: wtedy to ja żałowałam, ze nie mamy wanny tylko prysznic...
 
Hej Hej Mamuski,
BArdzo sie ciesze zed swieta udane. U mnie byla wigilia i w Boze Narodzenie tez wszyscy do mnie po kosiele przyjechali, takze dom pelen ludzi cale swieta. Olivce ten halas sie chyba za bardzo nei podobal bo w nocy nei spala spokojnie.

Mam nadzieje ze uda mi sie z wami teraz pisac na bierzonco. Buziaczki dla was i dzieciaczkow.
 
Witam Was kochane poświątecznie!!!

Stęskniłam sie za Wami nie ma co.
My już w domku, o świętach przypomina tylko choinka no i góra prezentów przywiezonych z Łodzi.
Dawidek dzisiaj tęskni za dziadkami (a pewnie dziadkowie za nim).
Taki "dorosły" sie zrobił przez ten tydzień że aż mi sie wierzyć nie chce. Gaworzy na całego, śmieje sie do mamy na przewijaku no i nic nie umknie jego uwagi ::)
Zapomniał trochę jak własny domek wygląda i też pewnie dlatego jest trochę zdziwiony gdzie on jest ;D
Będzie miał z samą mamą dużo smutniej bo tam noszono go i zabawiano cały czas. A zachowywał sie jak aniołek.
Muszę Wam powiedzieć że rośnie mi mały imprezowicz, bo nic go tak nie kręci jak dużo ludzi (no i żeby jeszcze go nosili ;D)
 
nie,efuniu. u takich malych dzieci nie ma to zadnego sensu, bo wyniki wychodza falszywe - dodatnie w przypadku czynnika, ktory w rzeczywistosci nie uczula.
 
U nas też, ale myślałam że to od wytarzania sie po narzutach w domu dziadków. A może jednak od mojej świątecznej diety ???
Ale dziś już mniejsza.
 
reklama
kurcze, vertigo to znaczy ze sie nie da maluszkowi zrobić takich testów? :(
a miałam nadzieję... :(

duralex kolki na razie odeszły w siną dal...
mały dostaje 2 krople esputiconu 2 razy dziennie + raz dziennie ten proszek robiony w aptece...
za tydzien odstawimy proszek i zostaniemy przy esputiconie...
zobaczymy jakie beda efekty...

 
Do góry