reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
taaa...
moje dieta karmiącej matki przyjęła: smażongo łososia, smażonego pstrąga, rybę po grecku, sałatkę warzywną, śledzie z pieczarkami, babeczki z makiem, pierniki, kurczaka faszerowanego... tymon żyje i ma się dobrze.
i po cholerę ja się tak bałam, ze mu coś zaszkodzi???
chyba, ze dziś coś wyskoczy... :p
 
Hej ! :-)

Święta minęły cudownie spokojnie.
Efunia - ja też jadłam wszystko co zostało na te świeta przygotowane. A o makówkach nawet nie wspomnę ile już ich w sobie mam :-) Tymek ma się wyśmienicie. Qrcze, jak się cieszę. Teraz na 99% jestem pewna, że Tymek nie toleruje tylko żółtego sera, a nie całego nabiału :-)

Fajnie, że jutro znowu się tu spotkamy. Ciekawe jak Wam minęły Święta?
 
Witam!!

Widzę że wszystkie mamusię są w aurze świątecznej- i dobrze.

Efunia spuznione ale przepiękne życzonka dla Tymusia, sto latek.

Teddy ogromne buziaki dla Krystianka

a babkę za bety i za drzwi wywal jak zmarznie to będzie potulniejsza ;D
 
Witam!!!!
Świętam minęły u Nas spokojnie w pięknej atmosferze.Moja dieta też nie wyglądała najlepiej tzn. jadłam prawie wszystko co znalazło sie na stole i jak narazie u Julki nie widzę niepokojących oznak.Jutro znów się odezwę bo mała mnie wzywa.Miłych snów!!!
 
Witajcie kochane!!

U nas Święta dość męczące: wigilia u teściów czyli 7 dorosłych + 3,5-letnia siostrzyczka no i Olivek. W pierwszy Dzień pojechaliśmy do mojej rodziny - 150km w jedną stronę. Tam odwiedziliśmy w sumie 3 domy ... biedny synio co przysnął w samochodzie to od nowa rozbieranie i oględziny przez rodzinkę ... na koniec zabraliśmy ze sobą moją prawie 18 letnią bratanicę i o 00:30 dotarliśmy z powrotem do domku. W drugi Dzień na obiadek do teściów, a potem do znajomych ... w te Święta Oli prawie swojego łóżeczka nie widział :( ... ale mu zafudowaliśmy rozrywek!! Wredni rodzice ;)

Teddy szczerze współczuję, ja strasznie nie lubię jak ktoś się wtrąca ... udusiłabym chyba taką "babkę"

Efunia cieszę się, że pojadłaś sobie w te święta i Tymkowi nic a nic nie jest :)

Jolik super że tylko żółty ser szkodzi Tymkowi, to nie wielkie wyrzeczenie :)
 
Dzień doberek,
ufffffff nareszcie skończyło się obżarstwo, aż strach wchodzić na wagę :-)

Doxa - no to faktycznie trochę Olemu wrażeń zafundowaliście :-) My w wigilię bylismy u moich rodziców jakieś 2 km od nas a w pierwszy dzień Świąt u teściów 20 km. Wczoraj znowu u moich na obiadku ... W sumie Święta mnie nie zmęczyły tylko spowodowały ogromne poczucie winy. Za dużo jadłąm, a potem się martwiłam jak to zniesie Tymek... :-)
 
Wigilia w domu, 25 u rodzicow, 26 u tesciow. Do rodzicow zaprosilismy sobie gosci ;) Baaaaaaaaaaardzo fajowo ;D Tolka byla niezwykle grzeczna, wiec dostalismy piekny prezent na swieta. Za to wczoraj wieczorem musiala odreagowac nadmiar wrazen i mozna bylo doslownie ocipiec ::)
Teraz jeszcze sylwester - licze, ze sobie pospie; oby sasiedzi nie przesadzili z imprezami ;)

Przed swietami odebralismy posiew moczu Tosiowy - jalowy!!! ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
dzien dobry :)

nasze swieta ok. Martwilimy sie jak Maciek to zniesie, a On u mojej mamy przespał cała noc !
Vertigo ja bede monotematyczna, ale dlaczego robiliscie posiew ?
Teddy co tam babka. Masz Prezesa ;D
 
Do góry