reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Właśnie wracam z galeryjki, wszystkie dzieci przepiękne :)

Małgoś twój Jaś to mały przystojniacha ;) Ola piękna laska :-* a Ty po liftingach przedświątecznych niezła dżaga ;D
 
Opłaciło, opłaciło bo wyglądasz super.

A ja się właśnie zastanawiam nad odchudzaniem bo mi się przykro zrobiło że mamuśki takie szczupła powracały do formy a ja mimo że nie jem zbyt dużo to i tak waga stoi w miejscu  :mad: Jestem gruba i brzydka  :mad: Ale wam zazdroszczę takich figur  ::)
 
Frezja,
Nie przeginaj!! Ja muszę PÓŁ dnia spedzić u kosmetyczki ,żeby dobrze na kliszy wyjść, a Ty z doskoku na spacerku wyglądasz jak Claudia Shifer!! To baby boom, anie miss world!!! ;D
 
Małgoś faktycznie przerypane święta ale najbardziej chyba boli, że najbliższa Ci osoba nie potrafi się za Tobą wstawić. W końcu ma już chyba odciętą pępowinę... zastanawiam się tylko, co nim kieruje, że woli ich od Was... przecież nie ma chyba nic najważniejszego jak żona i dzieci.. Dziewczyny mają rację może mąż podczas wyjazdu zastanowi się nad tym, kto powinien być dla niego najważniejszy... a stracić taką fajną żonę i świetne dzieciaczki to by chyba nie chciał...
 
właśnie wróciłam z galeryjki Jaś to już prawdziwy mężczyzna.. a Ty Małgoś świetnie wyglądasz.. nikt by nie powiedział, że tak nie dawno rodziłaś :)
 
reklama
zapraszam serdecznie... :)
...np. w czwartek tez bede sama... kawalek sernika moze sie jeszcze uchowa...
a jak nie, to mozemy gdzies na miescie... malo to cukierni... ;)
 
Do góry