reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

małgosiu!!!!! trzymaj się dziecino!!
i nie gadaj o rozwodzie, bo tylko teściową uszczęsliwisz :p
wszystko się ułoży jak należy. zobaczysz! trzymam kciuki!
 
reklama
Małgosiu no to faktycznie miałaś nieciekawe Święta :-( Mam nadzieję, że przy gościach miałaś chwilę radości ?
Wszystko się napewno jakoś ułoży, ale ja na Twoim miejscu też miałaby wielki żal do swojego męża gdyby reagował tak jak Twój !
 
Wczoraj wieczorem na usile prośby rodziców (mielismy wyjechać na święta, ale ja nie mia łam ochoty), żebyśmy wpadli na kolacje (moja mam miała urodziny), w końcu razem poszliśmy i zdecydowałam sie głosno powiedzieć, co o tym sądzę, i że w związku z powyższym informuję, że ja juz o teściach nie chcę słyszec ani słowa, jeżeli zjawią się u nas to proszę o uprzedzenie, bo nie rozumiem, jak para staruchów, może tak wpływac na nasze życie?!
Koniec, kropka ja z tego powodu nie bedę tracic zdrowia. Ze złości aż mój sernik wyrzuciałm (przez balkon), piernik mamy też i jeszcze słoik śledzi!
 
Małgoś to przykre że miałaś tak okropne święta  :( i też sie nie dziwię że jesteś taka wkur...na- też bym była.
Twojego męża nie rozumiem-ma tak cudowną rodzinę dzieci żonę a on patrzy na starych zmierzłych buców  :(
ale fakt oby w porę zrozumiał bo inaczej będzie sobie pluł w brodę.
Widzę że coś między wami się wali ostatnio, ale może Nowy Rok przyniesie Wam lepsze "życie" Życzę Wam tego, bo zasługujesz z pewnością na lepsze  :-* Trzymaj się jako-tako kochana i pamiętaj że masz Nas.

 
szczerze mówiąc nie dziwię ci się tej reakcji i dobrze że nie słyszałam epitetów które leciały przed i za nim
undecided.gif
 
reklama
Małgosiu, strasznie przykro czytać o Twoich świętach. Mam nadzieję, że jak Jachu wróci to będzie już dobrze, może chłopina przemyśli trochę. A teściową.. i teścia.. faktycznie masz niezbyt udanych. ALe za to masz nas! Wszystkie razem :) Sernika żałuję... szkoda, że nie w stronę Skoroszy rzucałaś ;)
 
Do góry