reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
cześć mamuśki i bobaski,
w tym roku gwiazdor przypruje motorem :)
no, najważniejsze żeby w ogóle przyjechał ;)
prosze się nie objadać, zeby bobaski nie ucierpiały ;)
wesołych świąt! ;-*
 
Niech zapach choinki i świątecznego ciasta przyniosą Wam radość i wyciszenie a przełamany opłatek spełni każde Wasze najskrytsze marzenie.Zdrowych i radosnych Świąt spędzonych po raz pierwszy z Waszymi maluszkami,aby były dla was wszystkich niezapomniane!!!!!! :)
 
Hej, hej, witam Was,

Wpadłam aby złożyć życzenia naszym maleństwom z okazji rocznic:
Kaszu, Teddy, Karen, Efunia, Ewcia, Ina, Mmm, Anna dla Laurki Krystianka, Sebastianka, Tymusia, Filipka, Damianka, Grzesia, Mikołajka
NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA I MOC BUZIAKÓW!!!!

oraz:

Zdrowych Spokojnych Świąt w rodzinnej atmosferze, aby kolki poszły w niepamięć, problemy z bioderkami również, aby nasze maleństwa wyrosły na wspaniałych ludzi!!!!

Efunia, nie jesteś osamotniona, myślami jesteśmy z Tobą. W przyszłym roku odbijecie sobie Święta

do usłyszenia po świętach
 
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie swieta z rodzina mojego narzeczonego i takim maly niemowlakiem sa baardzo meczace.To dopiero pocztake swiat a jamma juz dosc. Zuzia zle znosi nowe potrawy i tlumy gosci i ja razem z nia :(
 
reklama
czesc laski i bobaski...

Prezes niestety za malenki jeszcze na spedy rodzinne... nie dosc, ze wczoraj przez caly dzien matki prawie nie widzial - bo ta a to sernik, a to choinka, odkurzanie, pakowanie prezentow - to jeszcze wieczorem tlum ludzi, halas... nie, to zdecydowanie nie jest dobre dla maluszka...
... dlatego mama jutro nie bedzie miala urodzin... :(

a w ogole mam chandre i tyle... :(
moja babka zaczyna pokazywac na co ja stac... a ja nie wierzylam ojcu, ze tak bylo kiedy ja bylam mala...
maly ostatnio ma troche mniej szy apetyt, to stwierdzila, ze ona go bedzie karmic, bo ode mnie to on nie chce... albo podchodzi do niego i gada, ze najbardziej to ja bedzie kochal a nie matke i ojca... kiedy maly placze, wpada i pyta sie co ja temu dziecku robie, ze on placze...
... niby glupoty, ale mi przykro... tym bardziej, ze robi to wtwdy, kiedy Kamila nie ma w domu - zaczynam myslec, ze celowo... nienawidze jej...

... za to mam piekne drzewo w pokoju... a Misiek wsciekly, ze mu kazalam las do domu taszczyc... faktycznie sie chlopak zdzwigal, z 60 kg z donica to wazy... :)
on chce sztuczna i koniec, to mu powiedzialam, ze tez wole sztucznego... na szczescie sie nie obrazil...


ooo i to takie moje swieta... :(
 
Do góry