reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

U nas też ok. 6.3 cm, NT 2.1. Ogólnie to przede mną 3 dziewczyny wchodziły i wychodziły po 2 razy, bo doktor nie umial nic pomierzyc, dzieciaki nie chcialy wspolpracowac. Przez to poslizg 1 godzina. Dwie i tak zostały przeniesione na inny termin.
Ogólnie wyniki pappa i.bhcg i analiza daly wynik trisomi21 1:9 555. Trochę mnie uspokoiło, ale wiadomo jak.się urodzi bedzie wszystko wiadomo.
Płeć nieznana jeszcze :)
 
reklama
Kobietki, z kolei mojego męża ciocia, rodziła jakieś 25 lat temu, bez usg, wyobraźcie sobie jaka niespodzianka jak przy porodzie nie dość że nie znała płci, to w dodatku okazało się że mieszkała u niej dwójka lokatorów. co najlepsze, chłopiec i dziewczynka :D
nie wiem jak tą pomineli, nie wymacali itp..
ale sam fakt kurcze nie wiadomo syn czy córka a tu niespodzianka - synek i córka :)
 
Kobietki, z kolei mojego męża ciocia, rodziła jakieś 25 lat temu, bez usg, wyobraźcie sobie jaka niespodzianka jak przy porodzie nie dość że nie znała płci, to w dodatku okazało się że mieszkała u niej dwójka lokatorów. co najlepsze, chłopiec i dziewczynka :D
nie wiem jak tą pomineli, nie wymacali itp..
ale sam fakt kurcze nie wiadomo syn czy córka a tu niespodzianka - synek i córka :)
Żartujesz! Ale mieli niespodzianke
 
Kobietki, z kolei mojego męża ciocia, rodziła jakieś 25 lat temu, bez usg, wyobraźcie sobie jaka niespodzianka jak przy porodzie nie dość że nie znała płci, to w dodatku okazało się że mieszkała u niej dwójka lokatorów. co najlepsze, chłopiec i dziewczynka :D
nie wiem jak tą pomineli, nie wymacali itp..
ale sam fakt kurcze nie wiadomo syn czy córka a tu niespodzianka - synek i córka :)
Znam podobną historię sprzed dobrych 30 lat. Pierwsze dziecko urodziło się w domu drugie w karete w drodze do szpitala... jakie było zdziwienie ojca który przyjechał zaraz za żoną i szuka pani która urodziła córkę w domu... położne przez dłuższą chwilę musiały mu tłumaczyć że ma synka jeszcze...[emoji1]
 
Musiałam sobie odnaleźć wcześniejszy post Twój. A w którym tyg ciąży miałaś mierzona przeziernosc? Często jest tak, że ciąża jest młoda i wychodzi ona duża. Wogole podobno na zachodzie już się tego nie mierzy bo wprowadza w błąd.

Syn miał 4.6 I j3st zdrowy. Po urodzeniu okazało się, że ma malutka dziurkę w serduszku , ale to taka która w 90% sama się zrasta, i tylko sprawdzamy co jakiś czas . I wydedukowalam, że u nas to mogło powodować ta większa przeziernosc. Ale to jest taka wada nie wada :) życzę, żeby U Ciebie było wszystko dobrze :)

U nas by 12 tydzień.
Amnipunkcja wyszła ok ale nadal szukają.
Kardiolog I specjalista od narządów wewnętrznych 7 listopada.
 
reklama
Home sweet Home... wróciłam ze szpitala i nie miałam siły na telefon spojrzeć. Mdłości nadal są, jednak odrobinę mniejsze. Dzidzia urosła cały 1 cm w szpitalu :) dziś miała równe 9 cm, słodko poruszała rączkami i nóżkami! Pozostaje mi chodowanie brzuszka w jeszcze większej ochronie, bo nie wiadomo skąd plamilam, zero wysiłku, dużo odpoczywac. Także włączam tryb leniwej królowej poziom high. Dziękuję za Wasze wsparcie, jesteście cudowne! Kontrolę mam za 2 tyg, w szpitalu zapytałam mojego lekarza o polówkowe to powiedział że on ma certyfikaty i sprzęt i zrobi mi to na wizycie w 20 tyg i jakoś to sobie rozliczymy w ubezpieczeniu że nie będę płacić :)
 
Do góry