reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Uffff, wkońcu jesteśmy po prenatalnych ! według usg wszystko jest na miejscu prawidłowe, według om 13+2, według usg zawszę jest bobo większy 13+6. Doktor pobrał krew na papp-a i bete, za tydzień wyniki. Dzieciątko było cały czas przytulone do mojego brzuszka, cieżko było zobaczyć bezpośrednio co chowa między nogami, ale lekarz się swoim sposobem po wyrostku stwierdzil, ze jest on prostopadły, wiec na 80% chłopiec (ale za miesiąc mi dokładnie potwierdzi). Moja intuicja zawiodła.. Czułam dziewczynkę , ale tatuś zadowolony :)
 

Załączniki

  • IMG_20181012_133113.jpg
    IMG_20181012_133113.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 111
reklama
Uffff, wkońcu jesteśmy po prenatalnych ! według usg wszystko jest na miejscu prawidłowe, według om 13+2, według usg zawszę jest bobo większy 13+6. Doktor pobrał krew na papp-a i bete, za tydzień wyniki. Dzieciątko było cały czas przytulone do mojego brzuszka, cieżko było zobaczyć bezpośrednio co chowa między nogami, ale lekarz się swoim sposobem po wyrostku stwierdzil, ze jest on prostopadły, wiec na 80% chłopiec (ale za miesiąc mi dokładnie potwierdzi). Moja intuicja zawiodła.. Czułam dziewczynkę , ale tatuś zadowolony :)
Ale się słodko wtulił... schował się jakby nie chciał być podgladany.
 
Uffff, wkońcu jesteśmy po prenatalnych ! według usg wszystko jest na miejscu prawidłowe, według om 13+2, według usg zawszę jest bobo większy 13+6. Doktor pobrał krew na papp-a i bete, za tydzień wyniki. Dzieciątko było cały czas przytulone do mojego brzuszka, cieżko było zobaczyć bezpośrednio co chowa między nogami, ale lekarz się swoim sposobem po wyrostku stwierdzil, ze jest on prostopadły, wiec na 80% chłopiec (ale za miesiąc mi dokładnie potwierdzi). Moja intuicja zawiodła.. Czułam dziewczynkę , ale tatuś zadowolony :)

gratulacje :) ostatnio tyle tu chłopaczków, że jak któraś wraca z USG, to wiem co będzie dalej haha :D
maluszek jaki cudny :oops:
 
Dokładnie taki wtulony był w mój brzusio i nie chciał się przekręcić. Hehe u ciebie już znana płeć ? (przepraszam nie czytam na bieżąco ostatnio wszystkiego)
Nie... Moje bobo się chwało i nie chciało nam zdradzić tej tajemnicy. Może przy następnym USG... Tak z grubsza jest mi wszystko jedno bo chłopca jeszcze nie mamy a dziewczynka będzie ekonomiczną wersją bo wszystko jest już w domu ciuszki zabawki kocyki... gdybym mogła wybierać zdecydowanie wybrała bym kolejną pannę... Ale chłopiec napewno ucieszy tatę... i dziadków
 
reklama
Zgadza się, choć ja byłam takim przypadkiem, do samego końca mówili mamie, że będę chlopcem [emoji23] [emoji23]
Tak było z moja siostra [emoji16] cała ciążę mówili chłopak a wyszła dziewczyna [emoji28] al wtedy i usg było inne.
Teraz mam nadzieję że już też mój chłopak zostanie chłopakiem [emoji16]
 
Do góry