reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

Wiadomośc od Patinkakrk:
Dziś o godzinie 17.45 przyszła na świat moja córeczka :-) Po 20godzinach męczarni... Waży 3700 i ma 57cm :-)

 
reklama
Wiadomość od ramari:


Hej.
Mały jest zdrowy, dostał 10 pkt. Na sali jest dziewczynka, która ważyła przy porodzie 4600 - dokładnie 2 razy tyle co Przemek:tak:ja czuję się dobrze, poród ekspresowy, od rozwarcia 3 cm do porodu minęło ok.1,5 godz.A jak Izulqa? Rozpakowała się?Pozdrowienia dla brzuszków i mamuś:tak:
 
Wiadomosc od Kamilki

MARCJANNA MAJA urodziła sie o 18:58 przez CC niestety ale obojetnie , dałam z siebie wszystko, ważne że wszyscy zdrowi. Marcysia waży 3400 g i ma 53 cm. Dziekuje Bogu ze nam ją dał!!:-D Buziaki dla Was kochane.

Rozmawiałam z Kamilka przez telelfon i miała dlatego CC ze głowka małej była zle ustawiona i Kamilka parła i Marcysia nie dala rady wyjść. Mówiła ze odeszly jej w domu wody jak ta kolezanka miała przyjsc. Pojechala do szpitala z 5 cm rozwarciem a potem w poltorej godziny zrobilo sie 10!!:szok:
Ale to JUz sama Kamilka opowie jak wrócą do domku :)


Wogóle podziwiam Cie Kamilko ze zaraz po CC byłas w stanie ze mna rozmawiac, swoja drogą gdybym nie wiedziala to bym nawet nie wiedziala ze rodzilas :)
 
Hej tu Milkshake z BB. Od wczoraj jestem w szpitalu z powodu ciśnienia. Już raczej zostanę do porodu, którego oznak brak. Dzidzia Ok, młodsza według USG. Znacie jakieś szpitalne metody przyspieszenia porodu? Bo seks z ordynatorem odpada... Pozdrowienia
 
Wiadomość od nutiki
O godzinie 5.17 urodziła się w tempie ekspresowym nasza druga córeczka - prawdopodobnie Ida:) Jest śliczna, waży prawie 3,3 kg i mierzy 53 cm- ale jesteśmy happy!
 
Patinka


4 / 03/ 2010
Czesc Sandzia. U mnie ok. Brzuch sie stawia , bole miesiaczkowe. Bylam teraz na KTG i mialam 3 skurcze powyzej 100%. Wieczorem bedzie decyzja lekarza dyzurnego. Juz przed porodem chyba nie wyjde.

My dostalismy od zastepcy ordynatora zielone swiatlo. Powiedzial ze te stawiania to moze juz poczatek akcji porodowej. Wiec czekam. Fenka juz nie biore. Ah a brzuchol sie stawia. Gratulacje dla mamusiek.

5/ 03/ 2010
Hej :) Na KTG zapisuja sie juz spore skurcze. Brzuch stawia sie okropnie. Czekamy na rozwój sytuacji. Jak na BB ??

U mnie powoli sie toczy. mam rozwarcie na 1 cm ale maly jest wysoko. Powiedzial ze moze to jeszcze potrwać. My spokojnie czekamy :)

Skurcze sie rozrwgulowały ehh tzn są co 8/ 6/ 5 min. Ale polozne mowią ze to dobrze bo powoli wszystko samo przygotuje sie do porodu. Wiec czekamy :)ale jest okej. Dziękuje za pamiec i troske:* One mówia ze kolo niedzieli powinno sie rozkulać :) jutro pospaceruje po schodach i bede kucać bo główka jest wysoko :) buziaki.
 
reklama
SMS od ramari:
Hej! Co tam słychać?Ile dziewczyn się rozpakowało?Jak Bartuś Madzi? My najprawdopodobniej wyjdziemy w poniedziałek, bo mały bierze antybiotyk na gbs. Pozdrawiam

Odpowiedź na mojego esa:

Mały bierze antybiotyk bo miałam dodatni gbs w ciąży. Wczoraj dostałam pokarm, ale muszę się ratować nakładkami, bo Przemek ma małego dziubka i trudno mu chwytać. Ja czuję się dobrze, ale chciałabym już być w domku. Na pocieszenie dla Was - dzisiaj się ważyłam i na trzeci dzień po mam już 7 kg mniej także Wam też szybko uciekną kilogramy:-) gratulacje dla rozpakowanych, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry