reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sms-y i wiadomości z porodówek i nie tylko BEZ KOMENTARZY

reklama
Cześc Dziewczyny
Dostałam wczoraj sms od Katamisz.
Napisała, że jest z Małą Gracjaną w szpitalu, bilirubina 8 i zabrali ją do szpitala i dodatkowo ma jakąś infekcję gardła. Dostała antybiotyk. Prosi o kciuki!!!

Trochę dziwne, że Małą zabrali do szpitala z taką bilirubiną, moja Julcia miała w poniedziałek 13 i jest w domku. Pediatra powiedział, że nie jest wysoka a najważniejsze że jest u Julii spadek bilirubiny, bo miała tydzień wcześniej już poziom 15.9.
 
mam najnowsze wieści od AgatyT

" Od 9 do 18 byłam pod kroplówką..Dali mi trochę przerwy i od 20 znów leżę podłączona pod ktg i kroplówkę...Efektów brak :-( jak dziś nic nie da to jutro mam przerwę i coś będą ze mną robić w piątek. Jutro po obchodzie mam się czegoś więcej dowiedzieć. Normalnie masakra! Jestem wykończona...Dzięki za kciuki! Buziaki! "

jak widać moje kciuki niewiele się zdają więc proszę w imieniu naszej Agi o wasze &&&&&&&
 
nasza AgataT właśnie mi napisała (pytałam jak się czuje i czy dziś ma mieć kolejną prowokację):


" Hej. Tak właśnie mi się kroplówka kończy. Niestety 3 nieskuteczna. Popołudniu mam mieć cięcie...Już się boję! 3majcie kciuki...:tak: buziaki dla Wszystkich!!! Odezwę się jak już będę po. :* "



kciuki za AgateT i za jej Antosia mocno zaciśnięte, więc dziś przyjdzie na świat kolejny mały przystojniak ;)
 
reklama
Napisałam esa do mamusiczerwcowej czy akcja idzie jak burza, co się dzieje i czy bobolin może jest juz z nimi, odpisał mąż !! :


"Cześc no bobo już jest. Jest śliczny, ale Kasia miała komplikacje i musieli cesarkę zrobic. Właśnie czekam na żonę"

No więc mamusiu !! Nasze gratulacje !! Masz już szkrabika ze sobą !! Cieszę się straszliwie !! :)
 
Do góry