reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

Wiadomość od aneczka2405

Ja od rana jestem na porodówce. W nocy miałam zakładane dwa baloniki i rano już miałam 4cm rozwarcie i niestety powiększyło się tylko o 1 cm. Teraz leżę pod kroplówką aby wzmocnić skurcze. Miałam już zastrzyk na rozwarcie i nic nie pomógł a poza tym przebijali mi jeszcze pęcherz płodowy;( czuję się fatalnie, jestem zmęczona, obolała i nie wiem ile jeszcze wytrzymam ;( a jeszcze się dowiedziałam że może mnie czekać cesarka ;(.

 
reklama
wiadomość od mrozik:
o 15.25 urodziła się nasza córeczka. sn. Waga 3100 długość 55 cm. Dostała 10 pkt. Było całkiem łatwo i odbyło się bez nacięcia i pęknięć. Położna była super
 
4.03. o godz. 13.35 / 39,6 tc / SN / urodziła się nasza córeczka Majeczka 3450 g i 56 cm 10 pkt poród trwał 3,5 h :tak:
POZDRAWIAMY WSZYSTKIE MARCÓWECZKI
;-)!!!
 
Szczerze, to trochę mi głupio, bo dostałam za 10 ósma smsa, ale nie wiem od kogo:zawstydzona/y: Numer zaczyna się od 7... więc podobny do tego, który podała mi candy, ale to nie ten sam. Chociaż sądząc po tym, co candy wczoraj pisała o odejściu wód, to pewnie ona. Wklejam:

Leze pod ktg skurcze co trzy minuty bolesne jak jasna cholera kiedy to sie skonczy a i rozwarcie 4 cm
edytowane:

tak, to na pewno candy:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
"Czesc. Tu Karalajna z BB. Jestem w szpitalu, bo na spacerze zlapal mnie bol. Nie porodowy ale sie martwilam i pojechalam na IP. I juz tu mnie zostawili, na obserwacji.. Pozdrawiam dziewczyny :-) "
 
reklama
Do góry