reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Miki był fanem Brzyduli - jedyny serial jaki oglądałam - i świetnie przy niej tańczył - stojąc podskakiwał, kucał, kwiczał i śmiał się.... ale już koniec - chyba muszę mu ściągnąć piosenkę na kompa

co do pluszaków - niecierpię ich - tylko leżą i się kurzą, a ponadto większość made in china, dzieciaczki nie powinny ich jeść bo "śierść" tych potworów zostaje w buzi....:baffled:
 
reklama
my pluszaków mamy sporo - Nika je bardzo lubi... prawie każdy ma imię, z dwoma śpi...

ostatnio miałam problem z łyżeczką dla Juli, bo te z avent jakieś dziwne są a tą od hippa zostawiłam u teściów - i kupiłam w kauflandzie takie plastikowe łyżeczki do jajek fackelmana - rewelacja, naprawdę - są tak wyprofilowane, że bardzo dobrze wyjmuje się nimi jedzonko ze słoiczka czy butelki, dość głębokie, jedzonko nie spada z nich - i kosztowały całe 2,99 za 6 sztuk ;-)
 
modro - co do Twojego zapytania, u nas krzesełko uczydełko sie sprawdza, to zaraz po chodziku i stole edukacyjnym jej ulubiona zabawka. Siada i wstaje sama, kuca przy nim lub stoi, czasami skubaniecj wchodzi noga na siedzienie :tak:. Najbardziej lubi słuchać melodyjek i dzwięków tej ksiązeczki tam. Ma tak melodyjkę przy kotku chyba gdzie tańczy kiwajać się w rytm :tak:, lubi też tą lampeczkę. Nie mam złego zdania o zabawakach FP jak wy, jak dla nas są ok. Adzie też się podobają. wiele ich nie mamy, bo ani gąsienicy, ani slimaka z klockami ani szczeniaczka też nie. klocki ostatnio Ada dostała pod choinkę, takie zwykłe ale duże elementy. Na lego jeszcze przyjdzie czas :tak:
 
carolin-ja kogokolwiek pytam o dobre buciki domowe (i nie tylko domowe ale poki co kapcie) to mowia mi ze z befado_Oni maja i miekkie podeszwy i twarde.Wiec takie mamy,ale Juli sciaga je po najdalej 2 min.Jak waszym dzieciom daje sie utrzymac buty na nogach>Julita pokona rzepy,sznurowki,klamerki...
BEFADO - wygoda i zdrowie naszych stóp
 
skarpety z ABS zakladalam Julicie jak byla mlodsza,teraz mamy skarpetko-buty (juli miala je na fotkach z wigilii)-dol z miekkiej skorki,gora skarpetowa-ale i to sciaga z nog.Jak ja bede z nia po dworzu chodzila jak ona wszystko ze stopek sciaga?:-D
 
nam też ortopeda powiedział aby po domu skarpetki lub właśnie tzw. buto-skarpetki o których pisze Sara
natomiast rehabilitantka polecała na pierwsze buty polecała szczególnie Ecco, później Bartka
tylko te butki mają swoją cenę niestety
sprawdzałam, że Ecco na przecenie 139,00 przed przeceną 199,00:baffled:
 
reklama
carolin-ja kogokolwiek pytam o dobre buciki domowe (i nie tylko domowe ale poki co kapcie) to mowia mi ze z befado_Oni maja i miekkie podeszwy i twarde.Wiec takie mamy,ale Juli sciaga je po najdalej 2 min.Jak waszym dzieciom daje sie utrzymac buty na nogach>Julita pokona rzepy,sznurowki,klamerki...
BEFADO - wygoda i zdrowie naszych stóp

zdolne te dzieciaczki :)
 
Do góry