reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
My mamy n i tak jest program dla zupelnie takich maluszków jak nasze dzieciaczki nazywa się baby TV, niektóre bajki Zoska ogląda z wielkim zainteresowaniem
 
To ja nie wiem coz tym moim malym jest....on zajmuje sie tylko pchaczem albo wlazeniem pod stol w kuchni albo " sprzata " mi w szafce w kuchni....zabawki moga nie istniec....
Mamy ich sporo.....juz m wczoraj wspominal ze mozna by sie czesci pozbyc...
 
Tez czasem wlaczam dziecieca tv-u nas w multimedii kanalow dzieciecych nie brakuje ALE ze jest 1 tv a glownie zajmuje go ja (seriale,filmy) lub maz (sport,filmy) to mala malo bajek oglada:-DI dobrze,niech sie nie przyzwyczaja:tak:

kitki-Juli tez tanczy-czasem sama z siebie podryguje a czasem tancuje w kolko z mezem za raczki trzymana:-D

maniulka-nie ma jak wozek czterokolowy na duzych kolach na zime-wlasnie meza pogonilam na spacer z Julita bo ja po sylwestrowym tarzaniu sie w sniegu czuje sie lekko podziebiona:-p

ewelcia-my chcemy czesc zabawek Julity przewiesc do tesciow a czesc na ten regal co pisalam ze mamy dorobic,masakra,potop zabawek...
 
nom, ja też z niecierpliwościa czekam na wiosnę - bedziemy robić remont i regał z dużego pokoju przeniesiemy do sypialni (to taka dość duża półka na przestrzał) i będzie to na zabawki Jasia, to może będzie jako taki porządek,
teść będzie nam nowe meble robił, a niestety wcześniej nie może.... jeszcze musze je sobie zaprojektować:-D
chociaż musze przyznać, że jakiejś masy zabawek nie mamy.. tak "w miarę rozsądnie". Na szczęście moi rodzice i teściowie sa raczej praktyczni i jakby co to dają nam w prezencie ubranka lub jakieś inne rzeczy, typu szlafroczek Jasiek dostał od moich rodziców, nowa zmianę pościeli do łóżeczka
my tez jakoś duzo zabawek nie kupujemy, bo mamy świadomość, że z różnych okazji Jasiek dostanie ich na pewno duzo...

z kolei wkurzają mnie prezenty w stylu miśki pluszowe...:baffled: Jasiek się nimi na razie nie interesuje - albo baaardzo krótko, a tylko się kurzą i nie ma ich gdzie upychać.... a mamy ich juz kilka, w tym jeden gigantyczny.. kompletnie nietrafione prezenty.

edit:
a ostatnio jedną z ulubionych zabawek jest bączek, uwielbia na niego patrzeć, oczywiście sam jeszcze nie umie puszczać, ale już próbuje:-D no i odkrył, że jak odwróci go do góry nogami to on się sam wkręca:-)
 
Ostatnia edycja:
nom, ja też z niecierpliwościa czekam na wiosnę - bedziemy robić remont i regał z dużego pokoju przeniesiemy do sypialni (to taka dość duża półka na przestrzał) i będzie to na zabawki Jasia, to może będzie jako taki porządek,
teść będzie nam nowe meble robił, a niestety wcześniej nie może.... jeszcze musze je sobie zaprojektować:-D
chociaż musze przyznać, że jakiejś masy zabawek nie mamy.. tak "w miarę rozsądnie". Na szczęście moi rodzice i teściowie sa raczej praktyczni i jakby co to dają nam w prezencie ubranka lub jakieś inne rzeczy, typu szlafroczek Jasiek dostał od moich rodziców, nowa zmianę pościeli do łóżeczka
my tez jakoś duzo zabawek nie kupujemy, bo mamy świadomość, że z różnych okazji Jasiek dostanie ich na pewno duzo...

z kolei wkurzają mnie prezenty w stylu miśki pluszowe...:baffled: Jasiek się nimi na razie nie interesuje - albo baaardzo krótko, a tylko się kurzą i nie ma ich gdzie upychać.... a mamy ich juz kilka, w tym jeden gigantyczny.. kompletnie nietrafione prezenty.

edit:
a ostatnio jedną z ulubionych zabawek jest bączek, uwielbia na niego patrzeć, oczywiście sam jeszcze nie umie puszczać, ale już próbuje:-D no i odkrył, że jak odwróci go do góry nogami to on się sam wkręca:-)

mnie też wkurzają pluszaki, nasze maluszki są na nie jeszcze za małe. na 17 urodziny dostałam takiego ogromnego miśka, 17 -nastka była już kilka ładnych lat temu, później wyszłam za mąż i z braku miejsca miesiek wylądowował w piwnicy co prawda ofoliowany, ale i tak co nieco kurzu tam się dostanie, wiec cos czuję, że go wyrzucę a nie dam dziecku :( nie ma jak go uprać.
 
heh Nadia tez uwielbia ta rybke z mini mini:-D a bajki to NOBY, TOMEK I PRZYJACIELE a najbardziej DOM NA WIELKIM DRZEWIE to jej hicior;-) ogłada cale poł godz. klaszcze, smieje sie i tancuje jak spiewaja. Leci o 18.30 a o 19 my ogladamy fakty na tvn, i jesli jest p. Pochanke to Nadia oglada z nami a jak ktos inny to ma to gdzies:-D
 
reklama
Do góry